• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Sırf arkadaşıma ozelden 1 site verdim diye uyarı bile almadan ban attı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konyacraft a hiç yakıştıramadım...
sırf arkadaşa bir site vercem diye sosislidondurma çarım ban yedi
1 kere verdigim anda nick ban attı
uyarma yokmu ?
2017-04-02_13.29.39.png haksız yere banladım şimdi size nasıl 15 kredi odeyim ?
lütfen bu mesaja cevap verin kısa surede

AmIMad_

Aktif Üye
Aynı durumu önceki hesabımda yaşamıştım.Bu sorunu çözebilmeniz için sunucu site adresi üzerinden destek talebi açmanız çok daha iyi olur.Başka çare olarak teamspeak3 adresinde destek odasına girip bekleyebilirsiniz amma lakin ki destek talebi açmanız sizin için daha sağlıklı olacaktır.
NOT:Sunucu teamspeak3 adresi ''ts3.konyacraft.com''dur.Sunucu site adresi ''www.konyacraft.com''dur.

AmIMad_

Aktif Üye
iKONA VİP ÇARIM ÇALINDI YARDIM EDİN NE OLUR
Yetkili olmadığım için sana yapabileceğin şeyleri demek durumundayım:
•Sunucu teamspeak3 adresine girip destek odasında bir yetkili gelmesini bekleyebilirsin.
•Sunucu site adresinden destek talebi açıp destek bekleyebilirsin.
•Ayriyeten bunlar olmazsa live:bortgelir adlı skype hesabına(kurucu hesabı) mesaj gönderebilirsiniz.Benden demesi en uzun sürede cevap gelecek madde budur diğer 2 madde en rahatıdır.
NOT:Sunucu teamspeak3 adresi ''ts3.konyacraft.com''dur.Sunucu site adresi ''www.konyacraft.com''dur.

Konyacraft Yönetiminin Hatası Easy Faction da /cezabilgi yazınca gösteriyor 5 tane uyarı hakkı var 5.de sınırsız ban bu arkadaşımız 1.uyarıyı alıp 12saat jail yemelidir.Sınırsız Ban Bence Fazladır.Amımad ın Dediği Gibi Destek Talebi Oluştur.Forum Çok Fazla Aktif Olmadığından Teamspeak veya skype üzerindende konuşabilirsin bu durumu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.