• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Sıkıntı

SENDE BÖYLE DÜŞÜNÜYOMUSUN

• Kullanılan toplam oy
    8
Artık görüyorum ki çoğu sunucu sarmıyor.EggWars, Survival Games ve diğer oyunlar sarmıyor, bu yüzden oyunu çoğu kişi bırakıyor veya ayda bir giriyor.O yüzden bu bütün sunucuları yenileyerek ve daha güzel yaparak sunucu geliştirilebilir.Benim düşüncem sunucunun en kısa sürede bakıma alınması ve iyileştirilsin, sunucu çok iyi fakat eksikleri var.Bunları iyice düşünmenizi arz ederim.

emrekral

Süper Üye
Başkası demeden ben diyeyim, yetkililerin şuan işi var işleri bittikten sonra forum ve server ile ilgileneceklerdir.. İyi günler..

Ben şöyle bir cevap vereyim ;
Sunucu içi çalışmalara geçildiğinde sunucu ile zaten büyük bir oranda ilgilenilecek . Anladığım kadarıyla öncelikli olarak Hile Korumalarını yenilemeyi düşünüyorlar . Ardından sunucu içinde bulunan Minigames'lere yeni yenilikler yapacaklarını düşünüyorum . Ayrıca sizce eklenmesini istediğiniz bir Minigames / Yenilik vb. varsa buradan herkesle paylaşabilirsiniz :)

Artık görüyorum ki çoğu sunucu sarmıyor.EggWars, Survival Games ve diğer oyunlar sarmıyor, bu yüzden oyunu çoğu kişi bırakıyor veya ayda bir giriyor.O yüzden bu bütün sunucuları yenileyerek ve daha güzel yaparak sunucu geliştirilebilir.Benim düşüncem sunucunun en kısa sürede bakıma alınması ve iyileştirilsin, sunucu çok iyi fakat eksikleri var.Bunları iyice düşünmenizi arz ederim.
Bu Sunucu için çalışmalar oldukça büyük. YAZ TATİLİ GÖR BURALARII...

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.