• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Rehber Şikayet Konularını Neden Açmamalıyız?

ErenRyz456

Editör Adayı
Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz ki geçen yılın başlarında çok beklenen editör sistemi getirildi fakat yazın ortalarında editörlerin ani istifası ile sistem pasifleştirildi. Sonbahardan itibaren ise forum pasif oldu. Ama arkadaşlar şikayet konuları bitmedi bir türlü. Şimdi ise bu konuya değineceğiz!

Neden Şuan Şikayet Etmemeliyiz?

1- Editör sistemi pasif o yüzden var olan editör de müdahale edemiyor.​

2- Şikayet konusu açıp, bekleseniz bile ekran görüntüleri bir süreden sonra geçerliliğinı yitiriyor.

3- Yetkilileri uğraştırmamak için şikayet konusu açmamalıyız.​

Umarım bu maddeler yeterli olmuştur. Herkese iyi yıllar ve umarımyeniden iyi bir eğitim döneminiz olur.

Peki ya editör sistemi aktif olduğunda yakın olan konulara bırakılmayacağını nerden bilebiliriz?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz ki geçen yılın başlarında çok beklenen editör sistemi getirildi fakat yazın ortalarında editörlerin ani istifası ile sistem pasifleştirildi. Sonbahardan itibaren ise forum pasif oldu. Ama arkadaşlar şikayet konuları bitmedi bir türlü. Şimdi ise bu konuya değineceğiz!

Neden Şuan Şikayet Etmemeliyiz?

1- Editör sistemi pasif o yüzden var olan editör de müdahale edemiyor.​

2- Şikayet konusu açıp, bekleseniz bile ekran görüntüleri bir süreden sonra geçerliliğinı yitiriyor.

3- Yetkilileri uğraştırmamak için şikayet konusu açmamalıyız.​

Umarım bu maddeler yeterli olmuştur. Herkese iyi yıllar ve umarımyeniden iyi bir eğitim döneminiz olur.
rica ediyorum bir kaç gün ban atsanız bana 3 haftaya kadar hileydim sonra bıraktım ama hala lekesi çıkmıyor please!!

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.