• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Server Tanıtım Filmi :)

zKerimDogan11

Sıradan bir insan
Bana göre kusura bakma ama çok sade olmuş. Her bir minigames için güzel kareler alır koyabilirdin ya da normal hızlı bir edit ile güzelce tanıtabilirdin ama elinizden gelen ve gücünüzün yettiği bir şekilde yapmışsınız herhalde. Acemi olarak iyi ama pek önemsenmeyen bir içerik olabilir başarılarının devamını diliyorum, kendini geliştirirsen eğer daha iyi yerlere geleceğini umud ediyorum. İyi günler.

ZeynepOyunda

Dönebilirim...
Bana göre kusura bakma ama çok sade olmuş. Her bir minigames için güzel kareler alır koyabilirdin ya da normal hızlı bir edit ile güzelce tanıtabilirdin ama elinizden gelen ve gücünüzün yettiği bir şekilde yapmışsınız herhalde. Acemi olarak iyi ama pek önemsenmeyen bir içerik olabilir başarılarının devamını diliyorum, kendini geliştirirsen eğer daha iyi yerlere geleceğini umud ediyorum. İyi günler.
Saol :( Evet Kötü Videolar Yapıyorum Ama :( Birdaha İyisini Yapamayacağımı Düşünüyorum Düşündüğüm Şeyler Hep Gerçekleşiyor.. İyi Oyunlar!

Alınmaca gücenmece yok birazdan söyleyeceklerimden;

Senin veya sizin hazırladığınız videolar resmen slayt. Ekran görüntülerini sıraya koyup arkayada bana göre uyumsuz bir şarkı koymuşsunuz, tabii sizi üzecek bu kötü eleştiriler yanında güzel eleştirilerimde var; Fikriniz tamamen size özgür olduğunu düşünüyorum ki, harika! Özellikle gayretiniz çok hoşuma gitti, kötü eleştirileri kendini geliştirmek için kullanabilirsin. Benimde bir kaç bilgim var, eğer istersen benden yardım isteyebilirsin veya @Maskeli_Fedai kullanıcısından yardım isteyebilirsin.

zKerimDogan11

Sıradan bir insan
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.