• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Sadece merak.

emrekral

Süper Üye
Biri bana yetkililerin hangi işle uğraştıklarını lütfen söyleyebilir mi? Gerçekten her şikayet altına "Yetkililerin işi var, sonra ilgilenirler" yazanlar oluyor. Bu iş nedir?? Sadece meraktan soruyorum kimse yanlış anlamasın, işlerini sorgulamıyorum!!

FerdiOfficial

Editör Adayı
Biri bana yetkililerin hangi işle uğraştıklarını lütfen söyleyebilir mi? Gerçekten her şikayet altına "Yetkililerin işi var, sonra ilgilenirler" yazanlar oluyor. Bu iş nedir?? Sadece meraktan soruyorum kimse yanlış anlamasın, işlerini sorgulamıyorum!!
Dostum şimdi minecraft sürekli sorun çıkaran bi oyun onun üzerinde uğraşıyolar üstelik eğitim durumları var galiba.

emrekral

Süper Üye
Dostum şimdi minecraft sürekli sorun çıkaran bi oyun onun üzerinde uğraşıyolar üstelik eğitim durumları var galiba.
Eğitim durumları konusunu hiç düşünmemiştim orası doğru. Peki bu oyun fazla sorun çıkarttığı halde neden yetkili sayısı az?? Şimdi diyeceksin ki yetkiliyi işleri bittikten sonra seçecekler ama neden önceden seçmediler?? Böyle bir durum olacağını biliyorlardı.

FerdiOfficial

Editör Adayı
Eğitim durumları konusunu hiç düşünmemiştim orası doğru. Peki bu oyun fazla sorun çıkarttığı halde neden yetkili sayısı az?? Şimdi diyeceksin ki yetkiliyi işleri bittikten sonra seçecekler ama neden önceden seçmediler?? Böyle bir durum olacağını biliyorlardı.
Şöle diyelim dostum senin serverin var ve 300 kişilik sen "ben yetkili olacam yeyo" diyen kişiye /op Yeyo hemen verirmisin bi düşün yetki ?

Agelir3 bekleniyor diye biliyorum.
O geldikten sonra konulara bakılacaktır.
Fakat çok eski konular geçersiz sayılacaktır.
Tavsiyem SS alırken
Tarihi belirtin.

AmIMad_

Aktif Üye
Bir editör olarak diyorum.TheRazorGod'a en ufak lafım dahi yok ancak diğer yetkililerin meşgul olduğunu düşünmüyorum."Yetkili almama" fikri baştan sona bir saçmalık ki editörlük dahi gecikmeli(fazlasıyla) geldi.
Daha fazla laf etmeyeceğim ama savunmak için ciddi bir sebebe ihtiyaç var, üstü kapalı sözler inandırıcı değil.

Bir editör olarak diyorum.TheRazorGod'a en ufak lafım dahi yok ancak diğer yetkililerin meşgul olduğunu düşünmüyorum."Yetkili almama" fikri baştan sona bir saçmalık ki editörlük dahi gecikmeli(fazlasıyla) geldi.
Daha fazla laf etmeyeceğim ama savunmak için ciddi bir sebebe ihtiyaç var, üstü kapalı sözler inandırıcı değil.
Yönetim tarafından “üstü kapalı” bir söz söylenmedi zaten.Hatta yetkili alınmama kararı söylenmemiş galiba.
Ayrıca yetkili almama kararının boş yere olduğunu düşünmüyorum.

AmIMad_

Aktif Üye
Yönetim tarafından “üstü kapalı” bir söz söylenmedi zaten.Hatta yetkili alınmama kararı söylenmemiş galiba.
Ayrıca yetkili almama kararının boş yere olduğunu düşünmüyorum.
Yetkili almama kararı yaklaşık 2 yıldır falan sürekli dillendirdikleri bir şey.Ben bunun karşıtıyım açıkçası.Ayrıca üstü kapalı değil ise nedir bunca zaman uğraştıkları şey ? Biraz dahi olsa sunsunlar önümüze ne ile uğraştıklarını.

Forum'a katıldığımdan beri 1 kere yetkililerin ne yaptığını , ne ile uğraştığını bilemedim galiba bilemeyeceğimde , umarım çok yararlı birşeyle uğraşıyorlardır bu uzun süre içerisinde.

Tommy27743

Don't Be Afraid...
Sanırsam Bu Güncellemeden Sonra PvP Vb. Editör Alınacak Zaten? :p

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.