• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Rp

Duyduğuma Göre Creative-1'de Rp Yasakmış.
Aldığım Ss'de Rp Yapmaları Yanı Sıra Spam Yapıp Chat Kirliliğine Neden Oluyorlar. 2019-05-29_17.20.01.png

NoaOffical

Yalnız Olamak,Yalnış Kalpte Olmaktan İyidir.
Malesef bu konu hakkında bilgim yok.

ZeynepOyunda

Dönebilirim...
Evet gerçekten banlanmalılar. Ben çok nadir girerim serveri nickim ZeynepOyunda ve her oyuna girdiğimde RolePlay yapıyorlar peki neden paylaşmıyorum foruma çünkü eskiden creative-2de bende roleplay yapıyorum ama artık bende şikayet edicem.

NoaOffical

Yalnız Olamak,Yalnış Kalpte Olmaktan İyidir.

zKerimDogan11

Sıradan bir insan
Çok saçma nedenler ile boş konu açıyorsunuz. Bırakın çocuklar kendileri dilediği gibi eğlenip oynasınlar. Onların zevkine karışmaya hakkınız yok. Sizin burada amacınız oyun oynayıp eğlenmek. Yok bura egg ya da skywars gibi mini oyunlar olan alan olsaydı ve hile açıp insanların haklarını yeseydi hak verirdim ama, çok saçma sapan nedenden dolayı konu açıyorsun. Sana hak vermiyorum cidden boş bir konu...

Çok saçma nedenler ile boş konu açıyorsunuz. Bırakın çocuklar kendileri dilediği gibi eğlenip oynasınlar. Onların zevkine karışmaya hakkınız yok. Sizin burada amacınız oyun oynayıp eğlenmek. Yok bura egg ya da skywars gibi mini oyunlar olan alan olsaydı ve hile açıp insanların haklarını yeseydi hak verirdim ama, çok saçma sapan nedenden dolayı konu açıyorsun. Sana hak vermiyorum cidden boş bir konu...
Sorun bulunduğum sunucuda Rp'nin yassak olması. Kural ihlallerini bildirmek binevi görevimiz değil mi? Üstelik Rp tamamen yasak değil. Ya CT-2'de Rp yapabilirler, ya da arsa sohbet kullanabilirler. Konu hakkında bilgi edinip de şikayette bulundum.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.