• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Reklam Botlarına Aşmak İçin Bir Şey

Reklamcılar Bot Atmaya Başlıyor Giden Kimsede yok Fakat Chatte Rahatsızlık Ve Göz Kirliliği Açıkçası Bir Yenilik Olsa Bence Hoş Olur Haksız mıyım?

ErenRyz456

Editör Adayı
Her İp'ye 1-2 kayıt olma hakkı verilse bu sorun bir süreliğine dindirilmiş olur. Belkide tamamen sorun çözülür.

nisa pc ip sine ban atılırsa degistirilemes modem ip sine ban atsınlar demıyom pc ipsine modem ipsini atılınca modem resetlenerek değiştirilir ama pc ipsine atılan ban degismez
En iyi çözüm oyunda kick yetkilisi olmasıdır.

İllaki bulunmuştur botlara çözüm. Biraz araştırılırsa sorun çözülecektir.

Şu anda hala reklam sorunu devam ettiği için ben de birkaç şey söylemek istedim:
  • Egg Wars'ta olmayan ama diğer birçok oyunda olan 5 sn. chat süresi aktifleştirilebilir.(Vipler hariç)
  • Ya da şu arkadaşın dediği gibi /ignore <isim> komutuyla istediğimiz bir kişiyi 1 saatliğine kendi chat'imizde susturabilir, sessize alabiliriz.
Eggwars için kesinlikle gerekli birşey. Kanser oldum artık reklamcılardan..

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.