• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

PVP VİP'LERİ

Bildiğimiz gibi pvp'deki vip'ler uçabiliyor ve buda onlar için çok avantajlı oluyor hemde aşırı avantajlı adam öleceği zaman uçuyor ve öldüremiyoruz onun için benim önerim vip'lerin uçma yetkisi alınsa iyi olmazmı

Bildiğimiz gibi pvp'deki vip'ler uçabiliyor ve buda onlar için çok avantajlı oluyor hemde aşırı avantajlı adam öleceği zaman uçuyor ve öldüremiyoruz onun için benim önerim vip'lerin uçma yetkisi alınsa iyi olmazmı
İkoniaVİP İN NE ÖNEMİ VAR O ZAMAN KANKA, AMA ŞÖYLEDE YAPABİLİRLER İKONİAVİPLER 2 ÖLDÜRMEDE 1 LEVEL KARŞILIĞINDA FLY IN KALDIRILMASI SONUCU.

İkoniaVİP İN NE ÖNEMİ VAR O ZAMAN KANKA, AMA ŞÖYLEDE YAPABİLİRLER İKONİAVİPLER 2 ÖLDÜRMEDE 1 LEVEL KARŞILIĞINDA FLY IN KALDIRILMASI SONUCU.
tamam pahalı ayrıcalıkları olsun ama birisiyle savaş esnasındayken uçamasın bari

Aslında bu konuyu açman güzel oldu diyebilirim çünkü oyuncularda bıktı adamlar "Fly" açarak oyuncular oyundan bezdiriyorlar. Bence benim fikrim ;
-Pvp başlar başlamaz "EasyFactions" taki ve "SkyBlock" taki gibi zaman verilmesi lazım uçamamaları için eğer bu yapılırsa oyuncular ile eşit duruma gelmiş olur ama item konusuna birşey diyemeyiz sonuçta kendi isteği ile parasını yatırıp kendi isteği ile item alıyor buna karşın birşey yapamayız.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.