• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

PvP-Hilesiz PvP Sunucusu İçin İstek Öneri!

Herkese merhaba!
Bugün tekrardan bir konu açma gereği duydum, bir önceki konumun anlatım konusundan yetersiz olduğunun farkına vardım.

• Belirli bir alan içerisinde takas yapılması.
  • 1v1 Sırasında bizden alınan elmasın biraz bir daha fazla verilmesi. (Kazandığımız sıra gelen elmastan iki tane verilmesi bu sayede oyuncunun kar elde etmesi)
  • Köylülerde olan zırh ve kılıç fiyatlarının düşmesi.
2019-04-22_08.55.31.png
Oyuncular için kasılmak gerçekten zorlu bir süreç bildiğiniz üzere, vereceğimiz Elmas fiyatının 5 Elmasa düşürülmesi.

2019-04-22_08.55.43.png
Market Doping, Enchli Elmanın fiyatının 32 zümrüte düşürülmesi.

2019-04-22_08.55.52.png
2019-04-22_08.55.54.png
Okçuluk Sertifikasının 16 Zümrüt olması oyuncuların yay alması için zorlu bir süreç, alacağımız yayların Okçuluk Sertifikalarının veriş sayısının düşürülmesi.

2019-04-22_08.56.51.png
Market Zırh kısmındaki zırh fiyatlarının sadece VIP üyelerin alabileceği bir seviye değilde oyunculara da hitap eden bir bölüme düşürülmesi.
Örneğin bunun gibi:
2019-04-22_09.32.51.png 2019-04-22_09.32.58.png

2019-04-22_09.46.57.png
Mağaza bilgi kılıcının kaldırılması ve komut haline getirilmesi.

Sadece pvp sunucusuna has bir ceza sisteminin aktif edilmesi, hile kullanım sırasında oyun içi bir uyarı ile karşılaşırsak 10 dakika otomatik olarak bizi hapishaneye atması, caydırıcı ve kolay bir yöntem.
Gerekli Görüntü

Bu kısımda fikir ayrılığına düşebiliriz kendi fikirlerinizi konu altında belirtirseniz iyi olur.
Harita!

Bu haritanın mantığı VIP ve normal oyuncuların eşit olduğu bir sistem için en uygun harita olması.

Peki nedir bu harita?
Bu haritaya geçen her kullanıcı eşit bir biçimde PvP serüvenine başlayacak, lakin bir ücret karşılığında buraya eşit PvP atmak isteyenler geçebilecek.
Aklınızda bu haritaya geçmezler gibisinden bir düşünce olmuş olabilir, oyuncular VIP kullanıcılardan sıkıldıkları için bu haritaya geçmek için can atacaklar.

7 Elmas karşılığında girilecek olan haritada kullanıcı ölürse bir kez daha kasılmak zorunda kalacak VIP kullanıcılar da aynı şekilde, bu da iki arenada da çok hırslı, aksiyonlu, eğlenceli bir PvP deneyimi sunacak.
2019-04-22_10.30.18.png
2019-04-22_10.33.15.png
Geçiş kağıdına sağ tıklanması halinde oyuncu eşit PvP deneyimi sunulan güvenli arena bölgesine aktarılacak.
Gizemli Kağıt da olduğu gibi.
(Bu tarz fikirleriniz varsa konunun altında paylaşabilirsiniz)
@Ahmet Gelir || agelir3
@Eren || TheRazorGod

Son düzenleme:
İstek öneriler değerlendirilmeye alındığı için hortlatmak istedim, bir de fikir alışverişi olsun diye tam emin değilim bazı yerlerde kendimle çelişkiye düştüm.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.