• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Orta Pek Önemli Değil Fakat Bir Seyi Merak Ediyorum. Yetkililer Bakarsa Sevinirim.

Sizce Olsunmu

• Olsun

Kullanılan: 1 50,0%
  • Olmasın

Kullanılan: 1 50,0%
  • Kararsızım

Kullanılan: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .
Ben Namı Değer _ProStar_ . SkyWars 1. siyim Ve Buna Özel Bir Tak Verilcekmi Veya Top 5 Sıralamasındaki Heresin Tagı Sırasına göre Yanında Mesela 1. ye Söyle Olabilir ;
SkyWarsFİRST
SkyWarsSECOND
...
Eğer Bu Konu İle bir Gelişme Olursa Buraya Yazarsanız Mutlu Olurum İYİ GÜNLER.

Ben Namı Değer _ProStar_ . SkyWars 1. siyim Ve Buna Özel Bir Tak Verilcekmi Veya Top 5 Sıralamasındaki Heresin Tagı Sırasına göre Yanında Mesela 1. ye Söyle Olabilir ;
SkyWarsFİRST
SkyWarsSECOND
...
Herkes öyle oyunlarda rekabet halinde olur ve diğer oyunlarda oyuncu azalır bu yüzden bence olmasın

SkyWarsFİRST
SkyWarsSECOND
...
Alay etmek gibi olmasın, ki öyle bir niyetim de yok, ancak SkyWarsFİRST gibisinden bir kullanım yapılması komik görünecektir.Yine de fikriniz güzel, birinci kişiye her ay sonu otomatik bir tag verilirse güzel olur.

Tag önerisi
[Top 5 Kralı]

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.