• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Oyundaki Nicklerinizin Hayatınızdaki Yeri

Selam! Bu konuda oyunda koymuş olduğunuz nickl'erin size ne çağrıştırdığı / koyma nedeniniz vb. şeyleri açıklayarak bilgi sahip olabiliriz.

Örnek: TarafszBEY
-Çevremde ve oyunda Tarafsız bir bakış açısına sahip oldugum için koydum.

Sıra sizde...

bu nick bana kurban olduğum Allahım tarafından gönderildi, ikinci nickim UBN_BigdripSickoSosa

GÖKTÜRK ;
Bem onun soyundan geliyorum , yüce şanlı bir BEYLİK olup dünyaya nam salmış cengaverlere sahip olan ...
İşte bunun için kullanıyorum :)

xoins çünkü, bu ismin anlamı GRAVE yani MEZAR
anlamına geliyor. Aynı zamanda hoşuma gittiği için koydum.

Küçükken hep adımın " Alvin " Olmasını İsterdim. Prens Koydum başına " Annemin küçükken hep yakışıklı prensim " demesinden dolayı Prensi koydum, Ortaya böyle bir kullanıcı adı hale geldi.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.