• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

SkyBlock-Hileli Oyuncuyu Yanıltma.

CureX

Yeni Üye
Oyun içinde ultimateking denilen arkadaş oyuncuları yanıltmaya/kandırmaya çalışıyor. Yetkililer ilgilenirmisiniz :).
2019-05-03_20.43.36.png
Saygılarımla.
>Curex|

CureX

Yeni Üye
Daha fazla kanıta sahibim yetkililer iletişime geçerse sevinirim :).

|~PrensAlvin~|

Editör Adayı
Oyun içinde ultimateking denilen arkadaş oyuncuları yanıltmaya/kandırmaya çalışıyor. Yetkililer ilgilenirmisiniz :).
Ekli dosyayı görüntüle 8240
Saygılarımla.
>Curex|
ÖNCELİKLE MERHABA HENÜZ SKYBLOCK MİNİGAMESİN DE EDİTÖR BULUNMAMAKTADIR. EDİTÖR SEÇİLİNCE VE BAŞ YETKİLİLER İLGİLENEBİLİRLER İYİ GÜNLER.

Ekli dosyayı görüntüle 8240
Saygılarımla.
>Curex|
Bu konuyu direkt bana oyundan yazmıştın biliyorum ben meggers92.
Dediğim gibi bu tür konuları direkt Forum üzerinden paylaş :)
Aslında ultimateking böyle birşey yapabileceğini hiç düşünememiştim ama birazda olsa gerçek içini gördüm...
Lakin şakada yapıyor olabilir,veya gerçekte olabilir bunu kendisine sormak lazım ama bu ss e (ekran görüntüsüne) bakıcak olur isek tabikide her halükarda suçlu.

Semih

Yeni Üye
Ghostrider35 isimli şahısda aynen oyuncuları kandırmaya çalışıyor lütfen gerekli işlemler yapılsın

Ghostrider35 isimli şahısda aynen oyuncuları kandırmaya çalışıyor lütfen gerekli işlemler yapılsın
Yakaladığın an konu açarmısın çünki o arkadaşı yakından tanıyorum gerekli işi yetkililerin yapmasına gerek kalmiyicak ben yapacağım.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.