• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Genel Oynanmayan hesabların sıfırlanması

Oynanmayan birçok hesap var ve gereksiz hesap açılıp sınırsız olarak duruyor oynanmayan hesapları sıfırlayıp o hesaplarla yeniden kayıt yapabilmemiz

Oynanmayan birçok hesap var ve gereksiz hesap açılıp sınırsız olarak duruyor oynanmayan hesapları sıfırlayıp o hesaplarla yeniden kayıt yapabilmemiz
Saçma olur.Sebebini açıklamak bile gereksiz bence.İnsanların hesabı boşa gider.Oynanmayan hesabın kişinin oyunu bırakıp bırakmadığını veya ara verip vermediğini de anlayamayız.Boşuna emekleri ve isimleri gider.

Bunun yerine, e-postası onaylanmayan hesapların kısa bir süre sonra kapatılması daha mantıklı olur. Fakat geçmişteki hesapların silinmesi söz konusu olamaz, yeni hesaplar için böyle bir kural konulabilir.

Bu bir ara oldu zaten ban affıyla beraber. Hala da oluyor yanılmıyorsam. Ne kadar saçma sapan bir şey olduğunu belirtmiş olsam dahi oldu. Ve ben de bu açıktan yararlanarak birçok eski arkadaşın hesabını kurtardım ve en aşağı 5 kalıcı VIP hesap aldım. Yetmedi üstüne gittim eggwarsta yüksek winli hesapları aldım. Yine yetmedi eski yetkili isimlerine ait hesapları aldım. Creativede bu sebepten ötürü bu kadar fazla VIP hesabım vardı. En az 50 kere yetkili Eren'e bildirdim ancak hiçbirini kale bile almadı sanırım.

NoaOffical

Yalnız Olamak,Yalnış Kalpte Olmaktan İyidir.
Katılmıyorum

2016-2017 yılları arasında yapılmakta olan bir uygulamaydı. Suistimal edilmesi sebebiyle kalıcı olarak iptal edildi.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.