• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

OX Etkinliği! [11.06.2017]

İşte yakın zamanda yapacağımız etkinliğin tarihi!
Yapılan Değişiklikler:
  • Alpha v1.4 sürümüne geçildi.
  • YouTuber'lar için özel sistem geliştirildi.
Alpha Sürümü İçin Verilecek Ödül:
  • Sona 5 veya 5 kişiden daha az kalırsa 75 kredi eşit miktarda dağıtılır.
Etkinlik Ne Zaman Yapılacak?
Etkinlik 11 Haziran 2017 günü yani pazar saat 17.00-19.00 arası yapılacaktır. [Ertelenebilir.]
Bu Etkinlikte Çıkacak Konular:
  • Minecraft [Kolay,Orta,Zor]
  • Teknoloji [Kolay,Orta,Zor]
  • İkoniaNetwork [Kolay,Orta,Zor]
  • Hayvanlar Alemi [Kolay,Orta,Zor]
Tüm katılımcılara başarılar!

İnşallah Kazanacağım.

Diğer etkinliğe katılamadım ama buna katılabilirim.Bir etkinlik daha yaptığınız için teşekkürler.
[Kazananların ödülü yazılmamış]

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Benim 11.06.2017 Yani bugün olan etkinliğe itirazım var. 5. soruda ortada kaldım ve hareket edemedim.İnternetimde bal gibi çalışıyordu.0 lag vardı.Söylediğim zaman ise hiç bir şey yapılmadı buna bir şey bulunması lazım??!!?!?

Etkinlikte sorunlan bir sorunun yanlış olduğu yönünde fazlaca geri dönüş aldık.
  • Soru: "Zombi Domuz Adamlar agresif Moblardır." -Yanlış
Soruda herhangi bir hata bulunmamaktadır. http://minecraft.gamepedia.com/Mob/tr sitesinde gerekli bilgi yer almaktadır.

Tüm katılımcı ve izleyecilere teşekkürler, gelecek etkinlikleri Facebook ve Forum'u tekip ederek önceden öğrenebilirsiniz.

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Ben sorunun yanlış olduğunu demiyorum.Soru doğru fakat ben ortada kaldım ve hareket edemedim sonrada elendim bu saçma değilmi?

Ben sorunun yanlış olduğunu demiyorum.Soru doğru fakat ben ortada kaldım ve hareket edemedim sonrada elendim bu saçma değilmi?
Merhaba, sunucuda herhangi bir hareket kısıtlayıcı eklenti bulunmamaktadır. Özel Client kullanımı, İnternet veya Bilgisayar kaynaklı bir sorun yaşamış olabilirsiniz.

ErenRyz456

Editör Adayı
Merhaba, sunucuda herhangi bir hareket kısıtlayıcı eklenti bulunmamaktadır. Özel Client kullanımı, İnternet veya Bilgisayar kaynaklı bir sorun yaşamış olabilirsiniz.
ahmet abi etkinliklerimiz creative sunucusunda OX ETKİNLİĞİ OLUYOR BEN YAPIYORUM İSTERSEN YARIN sende mod ol

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.