• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

örslerde sorun

örslerde sorun var mesela kılıç tamir etmek istiyorum elması koyuyuom 85 xp m var tıklıyorum elması envantere atıyor xp gidiyor spawna gidince xp geri geliyor ama eşyalarımızı tamir edemiyoruz

Sunucu sürümünün 1.7 olmasından kaynaklanıyor. 1.7.2 sürümüyle giriş yaparsanız sorun yaşamazsınız.

Aslında Sunucu Sürümü 1.8 e yükseltilmesi güzel olabilir özel flamalar vb. itemler eklenir. oyuna renk katar
Sürüm yükseltilmesi durumunda veri kaybı yaşanıyor, dolayısıyla sunucunun sıfırlanması gerekiyor. SkyBlock oyun modu olarak yüksek emek gerektiren mod olmasından dolayı sıfırlama yapılmadı ve yapılmayacak. Bu konuda EasyFactions için oylama yapıp sonucu göreceğiz.
ustam 1.7.2 dde denedim örsler hayla hata veriyor skyblockta sıkıntı var 5 günde 1 kere falan düzeliyo
Saf 1.7.2 sürümünde sorun olmaması gerekir. 1.7.10 ile deneyip sorun devam ederse video alıp iletir veya gösterirseniz incelerim.

Sürüm yükseltilmesi durumunda veri kaybı yaşanıyor, dolayısıyla sunucunun sıfırlanması gerekiyor. SkyBlock oyun modu olarak yüksek emek gerektiren mod olmasından dolayı sıfırlama yapılmadı ve yapılmayacak. Bu konuda EasyFactions için oylama yapıp sonucu göreceğiz.

Saf 1.7.2 sürümünde sorun olmaması gerekir. 1.7.10 ile deneyip sorun devam ederse video alıp iletir veya gösterirseniz incelerim.
Ahmet abi geçen forumda mı sıkıntı vardı bende mı sıkıntı vardı bilmiyorum ama video bu konuda yuklenemiyor problem çıkıyor elimde küfür ssleri vardı onuda farklı konu açıp ekliyecektim onlardada problem çıktı

Resimleri foruma yükleyebilir, videolar için youtube vb. platformları kullanabilirsiniz.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.