• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

EggWars Öneri.

ErayKraaL

Süper Üye
Vip'lerin /feed komutu çok çabuk acıktırıyor onu havuçla aynı dengeye getirirseniz bence çok iyi olur hem bir sıkıntı olacağınıda sanmıyorum zaten havuç bedava ama feed çabuk acıktırdığı için havuç alıyoruz oda zaman kaybı.

ErayKraaL

Süper Üye
Fazlasıyla katılıyorum.Çünkü /feed komutunu kullandığımızda açlığımız max 3-4 sn sürüyor.
Aynen öyle okadar bile sürmüyor /feed yazdıktan hemen sonra açlık gelmeye başlıyor..

Merhametsiz

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
O özellik muhtemelen koşmanız engellendiği zaman gideceğiniz yere kadar yetişmeniz için yapılmıştır.
Ben bunu gördüm şunu dile getirmem lazım, bilemiyorum bir alakası mı, var yoksa bana mı öyle geldi, ama bizim sunucumuzda açlık çok hızlı acıkıyoruz, çok kısa sürede bir biftek yemek gerekiyor.
Bu sürüm farkı mı bilemiyorum, ama büyük sıkıntı. Haritanın ortasına gidince geri dönemiyorum. o_O

Son düzenleme:
vip alamayanları düşünmeyin ztn hiç...

Vip'lerin /feed komutu çok çabuk acıktırıyor onu havuçla aynı dengeye getirirseniz bence çok iyi olur hem bir sıkıntı olacağınıda sanmıyorum zaten havuç bedava ama feed çabuk acıktırdığı için havuç alıyoruz oda zaman kaybı.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.