• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Öneri...

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Bildiğiniz üzere hunger gamesde top 5 gibi sıralamanın görünen bir yer bulunmamakta.Bir çok yeni oyuncu konyacraft'ın sitesini bilmediğinden,kaçıncı olduğunu öğrenemiyor.Buna çözüm olarak egg warstaki gibi bir sıralama gelmeli diye düşünüyorum.

Aslın da mantıklı, biraz daha etkinlik getirilebilir. Getirilirse oyuncusu daha da çoğalabilir.

Aslın da birleşik olması Gerek Cümleden Çıkartıldığında Anlamı Bozuluyor İse Birleşik Eğer Bozulmuyorsa ayrı yani Bağlaç Ayrıca Etkinlik Derken Neyi Kastediyorsun? :D
Aslın da diğer sunucularda(minigames) da olması gerek, lobi de farklı küçük oyunlar eklenebilir mesela bir mağara olur mağaranın girişin de basınç plakası o plakaya bastığımız da buton veya şalter gizlenmeli her o basınç plakasına bastığımız da şalter veya butonun yeri değişir. O buton veya şalteri bulduğumuz da önümüze parkur açılır. Bu parkuru bitirerek başka bir odaya giriş yaparız yine aynı mantık derken 2,3 bölümün sonun da kit veya puan kazanabiliriz.

Bildiğiniz üzere hunger gamesde top 5 gibi sıralamanın görünen bir yer bulunmamakta.Bir çok yeni oyuncu konyacraft'ın sitesini bilmediğinden,kaçıncı olduğunu öğrenemiyor.Buna çözüm olarak egg warstaki gibi bir sıralama gelmeli diye düşünüyorum.
Oynadığım başka bir oyunda oyuna girdiğinde sana kaçıncı olduğunu söylüyor. Öyle bir sistem de eklenebilir. Mesela ben oyuna girdiğimde üst tarafta şöyle bir yazı çıkıyordu:
Hoş geldiniz TheMurderGirl.
Canınız-100
Puanınız-1XXXX
Sıralama-1XX
Bence böyle bir şey bütün sunuculara getirilebilr. Yine de Top5 olmazsa olmaz çünkü o ilk 5 kısmına girebilmek için uğraşan oyuncular var iken birisi gelip konyacraft'ın sitesini bilmeyenlere "ben birinciyim" der ise bu cidden sinir bozucu olur. Bence mantıklı.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.