• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Rehber Nasıl Oy Veririm, Oy Vermek Ne İşe Yarar?

Nasıl Oy Veririm, Oy Vermek Ne İşe Yarar?

Öncelikle, KonyaCraft lobisine giriş yapın ve /vote komutunu kullanın. Daha sonra bir siteye yönlendirileceksiniz. Sitede karşınıza çıkan boş kutucuğa oyun içi isminizi yazın ve daha sonra insan doğrulamasını tamamlayıp oy kullanın. 10 saniye içerisinde hesabınıza 10 Token aktarılacak.

Token Ne İşe Yarar & Nasıl Harcarım?

Token kullanarak bazı güzel avantajlardan faydalanırsınız. Bunları sizler için bir liste haline getirdim.
  • Canlı Bombayı kullanabilirsiniz.
  • Cam Efektlerini kullanabilirsiniz.
  • Sohbeti mesaj yazmak için kullanabilirsiniz.
  • /selam komutu ile oyuncuları gösterişli bir şekilde selamlayabilirsiniz.

Bugün, oyuncuların çok az oy kullandığını fark ettim ve böyle bir hatırlatma konusu oluşturdum. Umarım artık gününüzün 2 dakikasını oy vermek için kullanırsınız ve sunucuya ücretsiz bir şekilde destek olursunuz.

Konu editör ekibi tarafından incelenip onaylanmıştır, güzel bir konu.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.