• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Acil Nasıl Oluyorsa Dini Değerlere Ve Yönetim Ekibine Küfür Eden Oyuncu Cezasız Kalıyor?

xaropex

Aktif Üye
Oyuncunun Forumda Allah'a Küfür Ettiğinin Kanıtı Var Ve TheRazorGod(Eren) Anlık Olarak Görüp Ban Atıyor Fakat 1 Saat Sorna Oyuncunun Banı Açılıyor
PoliceCat(Samet)'e sorduğumda "Yönetim Ekibi Tarafından Uygun Görülen Ceza Uygulandı" Cevabını Aldım Nasıl Oluyorda 2Defa(?) Dini Değerlere Küfür Edip Hala KonyaCraftta Kalabiliyor? Dini Değerlere Küfürün Cezası Gerçekten Bumu?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Oyuncunun Forumda Allah'a Küfür Ettiğinin Kanıtı Var Ve TheRazorGod(Eren) Anlık Olarak Görüp Ban Atıyor Fakat 1 Saat Sorna Oyuncunun Banı Açılıyor
PoliceCat(Samet)'e sorduğumda "Yönetim Ekibi Tarafından Uygun Görülen Ceza Uygulandı" Cevabını Aldım Nasıl Oluyorda 2Defa(?) Dini Değerlere Küfür Edip Hala KonyaCraftta Kalabiliyor? Dini Değerlere Küfürün Cezası Gerçekten Bumu?
Hesaba yetkisiz bir erişim tespit edildiği için cezai işlemi askıya alındı.
Ayrıca Yönetim üyemizden herhangi birisinin konuşmalarını SS alarak sosyal medya aracılığı ile paylaşmanız durumunda gerekli yasal işlemlere tabii tutulabileceğinizi unutmayınız. Saygılarımla.​

xaropex

Aktif Üye
Ayrıca Yönetim üyemizden herhangi birisinin konuşmalarını SS alarak sosyal medya aracılığı ile paylaşmanız durumunda gerekli yasal işlemlere tabii tutulabileceğinizi unutmayınız. Saygılarımla.​
Yetkisiz Olarak Bahsettiğiniz Hesap Sahibinin Hesabı Paylaştığı Kişi Değildir Umarım -.-

Bu güzel açıklamınız için çok teşekkür ederiz sizlere

xaropex

Aktif Üye
https://www.konyacraft.com/forum/threads/kekolol-allaha-kuefuer.8837/ Bu Bildiriminde Belirttiğim Küfürleride Yetkisiz Olarak Hesaba Girip Birisi Yapmış Sanırım

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.