• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Bykerem

Yeni Üye

Merhabalar 26.03.2020 tarihinde SkyBlock'da siteden 10+2 bilet aldım murat41 adama gelir misin ortak olalım dedi bende tamam dedim sonra adasına aldı beni adadan attı 10+2 biletim gitti murat4116 diye yan hesabı var o hesaptanda milleti kandırıyor. Yeni öğrendim lütfen loglardan inceleyip yardımcı olursanız sevinirim olay 26.03.2020 tarihinde oldu

Ekli dosyalar

Byismail

Aktif Üye
Neden forumda önemsiz konulara cevap veriyorlarda bu tars hırsızlık gibi bir vakalara cevap vermiyorlar ?

Değerli eşyalar satın aldığında birilerinin seni adasına davet etmesi zaten şüpheli bi durum. Ben bu sunucuda 2 sene önce de oynuyodum ve o zamanlar sandığını kilitlersen adadan atılsan bile sandığın kilitli kalıyodu(Kaldırıldı mı bilmiyorum). Başkalarının adasına gittiğin zaman chestlerini kilitlemeyi unutma sen kaybetsen bile onun kazanmasını engelle veya bir yan hesap açıp onu chest olarak kullan :) Geçmiş olsun bu arada

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.