• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

MrVrezer FerdiOfficial Hile kanıtlı.

Video halinde atman(yani normal bir kanal videosu olarak atman) çok enteresan olmuş...
Ayriyeten koşarak yol yapmak gayet mümkün.Fakat tutturması biraz zor.Ben ilgili şahısta ''no knockback'' haricinde ek bir şey göremedim.Yetkili kişiler baktığı vakit gerekli yaptırımı uygulayacaklardır.

Video halinde atman(yani normal bir kanal videosu olarak atman) çok enteresan olmuş...

Bir Yerin Adınɑ Denince Türk ülkesi, Gözüm Bɑyrɑk Arɑr, Kulɑğım Ezɑn Sesi

Ayriyeten koşarak yol yapmak gayet mümkün.Fakat tutturması biraz zor.Ben ilgili şahısta ''no knockback'' haricinde ek bir şey göremedim.Yetkili kişiler baktığı vakit gerekli yaptırımı uygulayacaklardır.
Ben, Orda NoKnock Olduğumu Göremiyorum.

Son düzenleme:
cookie sen de hilesin kanıtım da var adam ol ilk kendine bak seni aşağı atıyorum bi baktım yine yukardasın ss m de var

Mcanik

Süper Üye
cookie sen de hilesin kanıtım da var adam ol ilk kendine bak seni aşağı atıyorum bi baktım yine yukardasın ss m de var
SS bu konuda yetmez. Adamı aşşağı attığının ve terkar yukarı çıktığının videosu olması lazım.

Mcanik

Süper Üye
Sağ alttaki yerden atın böyle videoları ve konuları. Çevrim içi oldukları zaman bakarlar.

djsa1

Yeni Üye
cokiegames mc oçun önde gideni sex yaptı önümde koşarak yol yapıyı koşarak sikişiyo yani ok atınca amına vuruyoz ama uçuyo ******

cokiegames mc oçun önde gideni sex yaptı önümde koşarak yol yapıyı koşarak sikişiyo yani ok atınca amına vuruyoz ama uçuyo ******
KUFUR YASAK !!!! UZUN SURE UZAKLASDIRILICAKSINIZ

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.