• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Minecraft Ücretsiz Premium Hesap Alma Yöntemi İçerde

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle herkesin uğraştığı ama bir türlü başaramadığı ücretsiz nasıl premium alındığını anlattığım videomu paylaşıyorum.Bu yöntemi uzun süredir kullanmaktayım herhangi bir sorun bulunmamakta.Destek olmak isterseniz kanalıma abone olarak destek olabilirsiniz.
Teşekkürler
Video Link : [Yönlendirmeli Link Silindi]

Moderatörün son düzenlenenleri:
@Eyüp || WhatToMe_ konu kaldırma yetkin varsa sana zahmet.

Ayrıca, "bedava" hesap arayan arkadaşlar için ufak bir şey dile getireyim. Bu ücretsiz verilen hesaplar her ne olursa olsun kim tarafından olursa olsun çalıntı olarak geçiyor. Hesap sizin tarafınızdan alınmış olmak zorunda. Günün birinde herhangi bir hesap elinize geçer ve onu kullanırsanız kilitlenme olasılığı var. Ve kilitlendiği vakit sakın yakınmayın veya herhangi bir yere ticket atmayın çünkü atmanız durumunda sizinle uğraşırlar hatta ceza bile alırsınız. Her şeyin orijinal olanını tercih edin.

Son düzenleme:

xSqTayfa

Go commit die

Ayrıca, bu "bedava" hesap arayan arkadaşlar için ufak bir şey dile getireyim. Bu ücretsiz verilen hesaplar her ne olursa olsun kim tarafından olursa olsun çalıntı olarak geçiyor. Hesap sizin tarafınızdan alınmış olmak zorunda. Günün birinde herhangi bir hesap elinize geçer ve onu kullanırsanız kilitlenme olasılığı var. Ve kilitlendiği vakit sakın yakınmayın veya herhangi bir yere ticket atmayın çünkü atmanız durumunda sizinle uğraşırlar hatta ceza bile alırsınız. Her şeyin orijinal olanını tercih edin.
Katılıyorum.Bir de sitelerden Çalıntı premiumu parayla alıp gerçek aldım diye geçinenler var onlara acıyorum.

Son düzenleme:
şimdi burda küfür etsem haklıyım bana hediye edilen pre. çalındı zaten onlarıda siz taktik diyerekden çalıyorsunuz çünkü 10 Tl'lik pre. şifreleri sabit sistemle yapılıyor tahmin etmek bile kolay oluyor ve aksine sen bunu bile yayınlamamışsın adeta "sahtekârlık" yapıyorsun saçma bir reklam linki tıkladım merakımdan dolayı 2, 3 site açıldı bence bunu yapmakdan utanmalısın!

Ayrıca, "bedava" hesap arayan arkadaşlar için ufak bir şey dile getireyim. Bu ücretsiz verilen hesaplar her ne olursa olsun kim tarafından olursa olsun çalıntı olarak geçiyor. Hesap sizin tarafınızdan alınmış olmak zorunda. Günün birinde herhangi bir hesap elinize geçer ve onu kullanırsanız kilitlenme olasılığı var. Ve kilitlendiği vakit sakın yakınmayın veya herhangi bir yere ticket atmayın çünkü atmanız durumunda sizinle uğraşırlar hatta ceza bile alırsınız. Her şeyin orijinal olanını tercih edin.
işte benim üstte yaptığım yorumdada örnek hediye edilen pre. hesabım çalındı ve bu.. şimdi ne diyeyim hakaret vs. yasak yani kısacası bu tür dolandırıcılar yüzünden oluyor kul hakkı geçen gün biride diyor ki sen emek hırsızısın hak yiyorsun minecraftı orjinalinden oynamıyorsun. diyecek birşey yok!

Selam. Maalesef konuyu silmeyi isterdim ancak yapamıyorum. Sizlere uyarım böyle sitelere veya kişilere itimat etmemeniz. Kullanıcıya gerekli ceza verilecektir. :)

xSqTayfa

Go commit die
şimdi burda küfür etsem haklıyım bana hediye edilen pre. çalındı zaten onlarıda siz taktik diyerekden çalıyorsunuz çünkü 10 Tl'lik pre. şifreleri sabit sistemle yapılıyor tahmin etmek bile kolay oluyor ve aksine sen bunu bile yayınlamamışsın adeta "sahtekârlık" yapıyorsun saçma bir reklam linki tıkladım merakımdan dolayı 2, 3 site açıldı bence bunu yapmakdan utanmalısın!
MineCraft 10tl değil ama olsun zaten Eyüp dedi hesabı satın alan kişinin oynayacak kişi olması gerektiğini yani hediye falan işlemez onların politikasına göre çalıntı geçer her neyse konu burda değil.Küfür etsen burda harbiden haklısın en fazla 5-7 kuruş için (onu da alamayacaklarından xd) böyle yapıyorlar ya harbiden acıyorum.Böyle sitelerden para kazansalarda çekemezler zaten.Bilgisayarına iyi bak genellikle URL Shorter ile atılan linklerde virüs entegre edilmiş siteler olabiliyor.Yani bilgisayarını bi kontrol et derim.Veya ipconfigden de bazı küçük şeyleri öğrenebilirsin.Mesela atıyorum DarkComet gibi mağara şeyleri kullananlar bilgisayarına sızarsa ipconfigden anlayabilirsin zaten.Ve genellikle böyle program tarzı kullananlar entegre ediyor başka türlü sızamazlar dosya indirmediysen.

ErenRyz456

Editör Adayı
Ticari gelir elde etmek amacıyla açılmış bir konu bunun en büyük kanıtıda bağlantılarda ki ücretli reklamlar.

Bazen orjinal almak fayda etmiyor.

Son düzenleme:

xSqTayfa

Go commit die
Camtasia Video Programına 249€ Verdik arkadaşlar ile ayarlayıp.
Gelen kodu girdik fakat kod hep yanlış çıktı.
Destek talebi vs. attık bakmadılar bile.
Sonra Crackli olarak indirdin daha güzel oldu bence.
Arada Crackli kullanmak da gerekiyor
Crack Candır <3
Kanka euro değil dolar ile alınıyor.Ve kod yanlış çıkmışsa ya kullanılmıştır birisi tarafından veya süresi dolmuştur.

Crack Candır <3
Öyle bir sorun olacağını hiç sanmıyorum. Şu ana kadar CS 1.6 harici herhangi bir crack oyun veya program indirmemişimdir. Orijinal her türlü fayda eder. Adı üzerinde bir kere crack. Her şeyi geçtim bu crack oyun/program kullanmak yasa dışı bir şey. Önermek ve de kullanmak kesinlikle hatadır.

xSqTayfa

Go commit die
Öyle bir sorun olacağını hiç sanmıyorum. Şu ana kadar CS 1.6 harici herhangi bir crack oyun veya program indirmemişimdir. Orijinal her türlü fayda eder. Adı üzerinde bir kere crack. Her şeyi geçtim bu crack oyun/program kullanmak yasa dışı bir şey. Önermek ve de kullanmak kesinlikle hatadır.
Bende öyle :D CS 1.6 Crack indirmiştim küçükken.Geçenlerde de aklıma geldi steamdan alayım dedim o kadar cracklı oynadık bi de parasını verelim dedim xd.

Bende öyle :D CS 1.6 Crack indirmiştim küçükken.Geçenlerde de aklıma geldi steamdan alayım dedim o kadar cracklı oynadık bi de parasını verelim dedim xd.
Bana verdikleri ürün anahtarı kullanılmıyordu onu demek istiyorum.

Crack Candır <3
Bu arada Camtasia 249€ değil sallayacaksan sağlam salla lütfen.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.