• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Merhaba

ErenRyz456

Editör Adayı
Yakında başımıza sövüşcü ve hileci olarak cıkabilirsin
Hile açmaktan başka bir şeyi olmayan eğlenceli bir insancık ;) + olarak sövüp dc ver diyip verdiğimde süt dökmüş kediye dönen eğlenceli bir insancık
ASODJSADA Komikti ama. bunları eleştirmene gerek yok çok boş yapıyorsun kusura bakma.
amacim bos yapmak diyil eylencesine diyom icimde kalmasin: Biraz gec, kaldim ama Sunucuya hos gelmedin,Kendinimi ozetle tanitayim , ben oguz diyilim, 61 yasindayim. genellikle build ve creative oynarim, eglenceli birisi diyilim insanlarla vakit gecirmeyi sevmem.
İkonia Network Forumu, sizin kişisel tartışmalarınızı yapabileceğiniz bir platform değildir. Hiç bir kişiyi & kurumu baltalayamaz ve baskı altına almaya kalkışamazsınız. Forum kurallarında yer alan ''Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!'' prosedürüne uygun davranmanız gerektiğini de asla unutmamanızı tavsiye ederim.

Lufertzuni

Süper Üye
İkonia Network Forumu, sizin kişisel tartışmalarınızı yapabileceğiniz bir platform değildir. Hiç bir kişiyi & kurumu baltalayamaz ve baskı altına almaya kalkışamaz. Forum kurallarında yer alan ''Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!'' prosedürüne uygun davranmanız gerektiğini de asla unutmamanızı tavsiye ederim.
Amacım tartışma değil zaten

İkonia Network Forumu, sizin kişisel tartışmalarınızı yapabileceğiniz bir platform değildir. Hiç bir kişiyi & kurumu baltalayamaz ve baskı altına almaya kalkışamazsınız. Forum kurallarında yer alan ''Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!'' prosedürüne uygun davranmanız gerektiğini de asla unutmamanızı tavsiye ederim.
ben tartismiyorum zorluyorlar zoylayanlar sevdiyiniz insanlar oldugu icin onlari gunahlandirmak yerine beni gunahlandirican ez

sizin bana dediyiniz sozlerin hic biri benim umrumda diyil ben guluyorum nedeni cok komik mezajlar

BroAnilBro

Süper Üye
Biraz geç oldu ama hoşgeldin konyacraftda.

Konyacraft dışdan bakıldığında 80 90 kişi giriyor gibi gözüküyor ama içten bakıldığında samimi bir ortam seni bekliyor. Bazıları sapıtıyor ama yinede %65 i güzeldir bazı kötü yanlarından bi tanesi hile yada dini küfürlerin artmış olması bunu en kısa sürede çözerler umarım . Neyse Birşey ihtiyacın olduğunda Yanıma gel Creative 1 de olurum. İyi günler

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.