• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Melihin serefsizligi

MelihOffical

NAMI DEĞER YESİLPANTER XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
KutsalMelih Kim asdfasdfa Bi oscar daha

İster küfür olsun ister olmasın.Saldırgan bir konu olduğundan dolayı kurallara göre dikkate alınmadan silinmesi gerekiyor.

İster küfür olsun ister olmasın.Saldırgan bir konu olduğundan dolayı kurallara göre dikkate alınmadan silinmesi gerekiyor.
Saldırgan bir konu değil. Şerefsiz demek Onursuz, şerefi olmayan birisi demek. ve eğer ki bu kişi bir anneye küfür ediyorsa demek ki onursuz, şerefsiz birisidir.

Saldırgan bir konu değil. Şerefsiz demek Onursuz, şerefi olmayan birisi demek. ve eğer ki bu kişi bir anneye küfür ediyorsa demek ki onursuz, şerefsiz birisidir.
Saldırgandan ne çıkarırsın bilmiyorum fakat konu bunu içeriyor.Kurallarda yazan madde sadece saldırganlığı içermiyor okumanı öneririm.

Kendisi onursuzsa ne yapayım ?.. Hem yetkililerin ilgilendiği yok yemin ediyorum eğer görürse çeker cezamı !..
Yahu "kendisi onursuzsa ne yapayım" ne demek? Ayrıca benim sana dediğim yetkililer görürse "sadece" konuyu silerler.Kurallarda geçen bu.

Yahu "kendisi onursuzsa ne yapayım" ne demek? Ayrıca benim sana dediğim yetkililer görürse "sadece" konuyu silerler.Kurallarda geçen bu.
Yetkililerin ilgilendiği filan yok. İlgilenseler Melih ya böyle olmazdı ya da banlanırdı. Tolga ve Ece de Banlanırdı. KollarimiVerin uzaklaştırma cezası yerdi.

Bula bula beni mi buldun ?.. Forumda daha çok saldırgan mı ne diyorsun konular var. Başlıkta hakaretler var.
Burası tartışma yeri değil.Bula bula seni buldum ne fark eder ? Yaptığın yanlış mı yanlış.Diğer konuları da gördüğüm vakit gerekeni diyorum.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.