• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yapı Maus / Alman Ağır Tankı

FelsEFE

Süper Üye
Merhabalar ben FelsEfe. Yaz tatilinden beri ortalıkta yoktum. Uzun süredir yapı yapmadım.Dün ise elimi alıştırmak için basit bir yapı yapmaya karar verdim. Uzun süredir 2. Dünya Savaşı'na ilgim olduğundan bununla ilgili bir şey yapayım dedim. Bunun üzerine basit detayları olan Alman ağır tankı Maus'u yaptım. Umarım beğenirsiniz.

Gerçeği:

Minecraft'taki Hali:

2019-05-18_16.22.43.png

2019-05-18_16.23.57.png

2019-05-18_17.06.57.png

2019-05-18_17.09.37.png

2019-05-18_17.11.04.png

Arsa biraz küçük olduğundan namluyu uzatamadım. Bunun dışında eksik varsa söyleyebilirsiniz. Sağlıcakla Kalın.

Not: Gören bir yetkili olursa spawna almalarını rica ediyorum.

Son düzenleme:

ErenRyz456

Editör Adayı
Diğerleri gibi senin egonu okşayamayacağım kusura bakma, blok seçimin doğru olmuş. Palet kısımı çok yukarıda olmuş, kamufle yapmamışsın tank akvaryum gibi apaçık olmuş. Tankın büyüklük oranı çok yanlış. Tankın yukarıdaki kısmı çok ayrıntılı olmuş normal fotoğrafta ise düz olduğunu görüyoruz. Ayrıca Dünya'nın en çok can almış rejiminin büyük bir katliam projesi olan bu tankı yaparak benim tepkimi çektin.

FelsEFE

Süper Üye
Diğerleri gibi senin egonu okşayamayacağım kusura bakma, blok seçimin doğru olmuş. Palet kısımı çok yukarıda olmuş, kamufle yapmamışsın tank akvaryum gibi apaçık olmuş. Tankın büyüklük oranı çok yanlış. Tankın yukarıdaki kısmı çok ayrıntılı olmuş normal fotoğrafta ise düz olduğunu görüyoruz. Ayrıca Dünya'nın en çok can almış rejiminin büyük bir katliam projesi olan bu tankı yaparak benim tepkimi çektin.
T 34 , sherman yada maus yapmışım ne farkeder? O yorumun garip olmuş. Palet korumasını bi tık aşağı indiririm. Kamufle olması pek önemli değil sadece uğraştırıcı bir detay. Arsa küçük olduğundan gövdeyi fazla uzatamadım bu yüzden taret ve namlu büyük duruyor. Tareti ise daha şık durması için öyle yaptım. Senin dediğin gibi yapınca biraz sade kalıyordu. Eleştirilerin için sağol.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.