• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Map Çalmak.

Şahıs Black List'e alınmalı mı?

• Hayır, sanmıyorum.

Kullanılan: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    3

Nrkj

Süper Üye
Öncelikle herkese merhaba,

Dün karşılaştığım bir olay sebebiyle sağ olsun arkadaşın biri bana ilett durumu. Olaydan bahsedecek olursak başka bir forum üzerinde Konya Craft sunucusundan izinsiz ve habersiz olarak serverimizin maplarını dağıtmaya çalışmışlardır. Bu durumu Agelir'e sordum ve onlardan izinsiz olduğunu ve o hırsız diyebileceğimiz arkadaşla hiç bir irtibatları olmadığını söyledi ben de ona haber vererek Hırsızlık yapan elemanı konseye iletip BLACK LİST diye adlandırdığımız listeye ekletmeye çalışacağım.

Black List nedir?
Black list olayını tam bilmiyorum bazı hatalı ve ya doğru olmayan cümleler yazabilirsem affola.

Kısacası Black List i özetlersek
Black List dünyada tanınmış olan Builderlrtin bir konsey toplayıp o konseyde Black liste alıncak kişiyi araştırmasıdır. Araştırma sonucu eğer şahıs haksız bulunursa Black List'e aldırılır.

Peki Black List'e alınan birisine ne olur?
Black liste alınan birisi bilinen builderlere bildirilir ve onunla hiç bir anlaşma yapmamaları istenir. Daha sonra büyük sunuculara da şikayet edilir. Hatta daha ileri gidilirse o kişinin MC hayatını bile bitirebilir.

Şimdilik yetkili kişiler ile konuşmaya çalışıyorum. SİZCE hırsızımız BLACK LİST'e alınsın mı?

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.