• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

LUTFEN YARDIM EDİN

Ilk Once Sifreni degisyikten sonra oyuna girdim ve ciktigimda sifre kbl etmiyordu Sonra EmreHasan Hesabinin epostasi Sallamadir Hesabi acarken Para Yatiracagimi dusunmedim ayrica o gun sp yeri yaprken inek apmi dusurdum EPOSTA [email protected] veya [email protected] VAKIT AYIRDIGINIZ ICIN SAOLUN 05538054130 TELEFONUM

Ilk Once Sifreni degisyikten sonra oyuna girdim ve ciktigimda sifre kbl etmiyordu Sonra EmreHasan Hesabinin epostasi Sallamadir Hesabi acarken Para Yatiracagimi dusunmedim ayrica o gun sp yeri yaprken inek apmi dusurdum EPOSTA [email protected] veya [email protected] VAKIT AYIRDIGINIZ ICIN SAOLUN 05538054130 TELEFONUM
Öncelik İle Telefon Numaranızı Oradan Kaldırınız.
Hesap Güvenliği Size Aittir.
O Sebepten dolayı size yardım edemeyiz.

ErenRyz456

Editör Adayı
Hesap güvenliği, e-posta doğruluğu size aittir. E-Postanızı doğru yazmadıysanız ''İKONİA NETWORK'' sizin için bir şey yapamaz. Şifreyi güçlü yazmak'da sizin sorumluluğunuzda'dır. Kullanıcı sözleşmesini okumadınız sanırım? Ama destek talebi açarak bir şansını deneyebilirsin. ,

Destek Talebi Açmak İçin
http://prntscr.com/hpwmlc

KONU KİLİT

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.