• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Lütfen Yardım Edin VIP sorunu

TheAhmet Sana katılıyorum bu sorunu düzeltmeliler bende yazdım fakat cevap gelmiyor (1 aylık) aldım fakat hala SKYVIP kitlerini ve özelliklerini hatta hiçbirini yapamıyorum lütfen yetkililer acil bu sorunu çözebilirmisiniz eğer olmassa 10 TL boşa gider ACİL .

AmIMad_

Aktif Üye
TheAhmet Sana katılıyorum bu sorunu düzeltmeliler bende yazdım fakat cevap gelmiyor (1 aylık) aldım fakat hala SKYVIP kitlerini ve özelliklerini hatta hiçbirini yapamıyorum lütfen yetkililer acil bu sorunu çözebilirmisiniz eğer olmassa 10 TL boşa gider ACİL .
Sorununu siteden destek talebi açıp bildirebilirsin veya teamspeak3 adresine girip destek odasında sorununu adın yaparak bildirebilirsin.Birde şu anda skywars sunucu forumu için hiçbir editör yok bu yüzden bakabilen kimse yok.
NOT:Teamspeak3 adresi ''ts3.konyacraft.com'' sunucunun site adresi ''http://www.konyacraft.com''

Skywars BETA aşamasında beta sürümü kalktığında bakıcaz duzelicekmi umutking.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.