• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Orta Lütfen şu hile korumasını kaldırın veya düzeltinj

Regen , antiknotback ve auranın atmasının düzeltilmesini isteyenler?

• Kullanılan toplam oy
    10

Yehu

Yeni Üye
en düşük bi regen açıorum atıyor eşşalarımız gidiyor lvllerimiz buga giriyoruz giremioruz swye hileli factionsda hile koruması saçma agelir3 son günlerde giriyor oyuna söylüorum chate ama pek takmıor lütfen artık yeter koruma olmadan önce sw ful hileliyken server doluydu factions 40 altı düşmüordu herkez auradan regenden bıraktı şimdi 25 görünce SS alıoruz sevinioruz geçen 30 a ulaştık herkez SS aldık sevindi bu kadar düştük agelir3 bilgilendirmek istedim aga
Lütfen ya korumayı düzeltim regenle aurayı antıknotback ı agelir3 girdiğinden beri 15 20 online artık daha çok ilgilense ve şu hile korumasını düzeltse sw dolucak

Direkt şu hileli oyunları kaldırın en iyisi zaten aşırı saçma hangi sunucuda hileli oyun gördünüz de yaptınız

Yehu

Yeni Üye
ip vermekten beter ettin ya neyse belki hileler gi
der aklı başında birinin gideceğini düşünmüyorum ztn
Knk ben hile ayarlarında çok ii yim hata factionsda konya vipim var ama şu an aldıma pişmanım eskisi gibi deil sw agelir sağolsun gelio artık ama yeterli deil bi çoğu kişi bu hile atmasından bıraktı swyi

iRuustyy_

Süper Üye
Knk ben hile ayarlarında çok ii yim hata factionsda konya vipim var ama şu an aldıma pişmanım eskisi gibi deil sw agelir sağolsun gelio artık ama yeterli deil bi çoğu kişi bu hile atmasından bıraktı swyi
haklısın

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.