• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

LuckySaiPezduk adında hesabım calındı

Sayın yetkililerim LuckySaiPezduk adında bi çarım vardı bugün ikonya vip aldım MinecarftSemti adında bi vip bana dediki seni adminlerden biri banlıyacak çarın 1 aylık ikonya vipse ver ben uzatıyım dedi ilk inanmadım ondan sonra dedi bem ayyıldız timde teymenim dedi beni tehtih etti dedi ddos atarım bende mecburen verdim şifremi değiştirmiş ne yapıcam bilmiyorum şifremi istiyorum şifre beyaz geliyo ne yapmam gerek
Saygılarınıza arz ederim
easyfaction

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.