• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

LordWicky HİLE YETER ARTIK.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar.
LordWicky isimli kişi bizlere oyun oynatmayacak derecede çok hile kullanıyor herkes kapatmasını söylüyor ama şimdiye kadar hiç kapatmadı video çeker şikayet ederim deyincede ''çek çokta umurumda'' gibi söylemler kullanıyor.
Bende bu şahısın hile video'sunu çektim. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Gerekli Kanıt;

Merhabalar.
LordWicky isimli kişi bizlere oyun oynatmayacak derecede çok hile kullanıyor herkes kapatmasını söylüyor ama şimdiye kadar hiç kapatmadı video çeker şikayet ederim deyincede ''çek çokta umurumda'' gibi söylemler kullanıyor.
Bende bu şahısın hile video'sunu çektim. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Gerekli Kanıt;
Ona hileyi kapatmasını söyledim dinlemedi bir şey yazmadı ''sen bilirsin'' dedim. Ayrıca EceL_, enes189, berkefe123 ile aynı takımdaydı tek başıma hepsini yendim. Sonra küfür etti. Bana new falan da diyor 3 yıl önce server'a geldiğimi bilmiyor.

Ona hileyi kapatmasını söyledim dinlemedi bir şey yazmadı ''sen bilirsin'' dedim. Ayrıca EceL_, enes189, berkefe123 ile aynı takımdaydı tek başıma hepsini yendim. Sonra küfür etti. Bana new falan da diyor 3 yıl önce server'a geldiğimi bilmiyor.
SENDE HİLESİN AMA

nickin ne

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.