• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Lobiniz MC-TR Forumunda Ücretsiz Olarak İndirme Linki Verilmiştir ACİL !!!!!!

Hocam İyi Günler Dilerim İkonia Network Sakinleri Ve Adminleri MC-TR Forumunda Gezerken Sizin Sunucunuz LOBİ Sini Gördüm Ve Tıklayayim Dedim Ve Mapi İndirdim Ardindan Mape Girdiğimde Birazcik İlerledikten Sonra İleriye Gittim Ve Karşıma Bunlar Çıktı

Size Ait Olduğunu Düşünüp Forumuunuzda Konu Açmayi Düşündüm Mapi Paylaşan Şahıs Mapi Ben Yaptim Diyor Siz İlgilenirsiniz Linki Verniyorum sizin İzniniz Yoktur Diye Link İçin Mail Atarsanir [email protected] veya skype :isa_medine25_1 Adlı Skypeden Ulaşırsanız Size Link Vereceğim İyi Günler iyi Oyunlar İyi Forumlar

Nrkj

Süper Üye
Size skype üzerinden Legend Of Nrkj ismiyle istek attım siz linki bana ordan verirsiniz ben WhatsApp üzeründen Ahmet bey'e ulaştırmaya çalışacağım.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.