• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Lobi İstek Öneri

• Konbuyu başlatan Silindi_5815
  • Başlangıç tarihi
S

Silindi_5815

Merhaba,
Bugün lobiye getirilmesi güzel olacak bir takım yeni özelliklerden bahsedeceğim.
(Bir konuya toplamak yerine dağıtmanın daha mantıklı olduğunu düşündüm, düşünüp hangisinin daha iyi olacağını seçip tekrar olarak konu açacağım)

https://i.hizliresim.com/OvDNBQ.png
Dosyanın büyük olmasından kaynaklı olarak yükleme hatası aldım defalarca kez kırptım ama gene aynı hatayı yaşadığım için hızlı resime yükledim, öncelikle lobi mapının daha hoş insanın gözünü yormayacak bir hale getirilmesi yeni map hazırlanılabilir bir mimar bulunmakta zaten onun yapacağına inanıyorum. Lobide hızlı koşma gibi özelliklerin kaldırılması oyuncuların da rahatsız olduğunu düşünüyorum çakma lobi değil sonuçta bu.

1.PNG
Canlı bomba aslında eğlenmek için pek gerekli olduğunu düşünmüyorum, ama genede lobi de bunun yerine daha güzel özellikler getirilebilir, öğrneğin tahterevalli gibi gibi.

2.PNG
Efektler VIP üyelikler için ücretsiz hale getirilebilir. Biraz daha fazla seçenek eklenilebilir efektler kısmına lobi için uygun olabilecek türden.

3.PNG
Kafa Pelerinin yanı sıra dönüşüm de eklenilebilir, oyuncular için token VIP üyelikler için ücretsiz hale getirilebilir.

Eğer sizinde eklenmesi sunucuyu daha güzel bir hale getirir dediğiniz fikirleriniz varsa buraya yazabilirsiniz.

Bir şey sunmadan veya bir şey göstermeden milleti kötü bir şekilde eleştirmen yanlış.Kendin fikirlerini sun bakalım böyle olabilecek mi ? Eleştireceksen de düzgün eleştir "bu kötü olur" diye değil.Kötü olacaksa sebep göster,mesela "bu kötü olur çünkü tahterevalli geldiğinde bir yapı olarak gelirse çok fazla ortaya çok fazla blok koyabilir ve lag sorunu oluşturabilir" gibi.Biraz da sen fikirlerini sun bari.WQEQWEQWEQEQWEQWEQWEQWEQWEQW yazan bir bot falan.

Son düzenleme:
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.