• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Lag Problemi Yüzünden Ox'a Giremedim

İlk Öncelikle Selamlar Dostlar Şimdi Özellikle Adminlere Söylüyorum Serverinizde Herhangi Bir Şekilde Lag Yoksa Ve Bu Arkadaşlarda Lag Varsa Ox'u Erteleyebilirdiniz Şuan Birçok Kişi Mağdur Bu Durumdan Beni Oyundan Attı Ve Ox'a Giremedim Lütfen Bir Daha Ox Yapın Buradaki Kişilerin Hakkını Yemeyin Lag Yüzünden Giremeyen Arkadaşlar Ne Yapsın Söyleyin Lütfen​

İlk Öncelikle Selamlar Dostlar Şimdi Özellikle Adminlere Söylüyorum Serverinizde Herhangi Bir Şekilde Lag Yoksa Ve Bu Arkadaşlarda Lag Varsa Ox'u Erteleyebilirdiniz Şuan Birçok Kişi Mağdur Bu Durumdan Beni Oyundan Attı Ve Ox'a Giremedim Lütfen Bir Daha Ox Yapın Buradaki Kişilerin Hakkını Yemeyin Lag Yüzünden Giremeyen Arkadaşlar Ne Yapsın Söyleyin Lütfen​
Bunun hakkında bir konu açtılar zaten tekrardan açmanıza gerek yoktu.Ayriyeten bende hiçbir sorun yoktu.İnternetim gayet iyiydi ve pingimde yoktu hiç.Sorun sizden kaynaklı olsa gerek...
Uzatmaya da gerek yok, yetkili kişiler baktıkları vakit gerekli cevabı vereceklerdir.

yav ttnet den deil türk telekomdan giren arkdaş var odamı sorun herkezde sorun var ama başka servere gir 0 lag ama sakin kimse bişe demesin serverde sorun var die sabahtan beri 0 kasma olan evde bile ox vakti düzgün oynayamıoz

Bunun hakkında bir konu açtılar zaten tekrardan açmanıza gerek yoktu.Ayriyeten bende hiçbir sorun yoktu.İnternetim gayet iyiydi ve pingimde yoktu hiç.Sorun sizden kaynaklı olsa gerek...
Uzatmaya da gerek yok, yetkili kişiler baktıkları vakit gerekli cevabı vereceklerdir.
Yetkili Kişilerin Açıklama Yaptığını Görmedim

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.