• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv küfür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu kardeşim anlayamıyor musunuz? KONU AÇMAYIN AÇILSA BİLE BAKILMAYACAKTIR.
Pff, aynı mesajları yazmaktan yorulmadın mı?
Bunu diyen arkadaş bakalım neler yapmış. ;)
[ https://i.hizliresim.com/XMN2A0.png ]
Lütfen aklınızı başınıza alıp, konulara bakılmayacaktır gibisinden mesaj yazmayı bırakın.
Kendiniz bile bile konu açmayı biliyorsunuz? Başkalarının konusuna bakılmayacaktır demeyi biliyorsunuz madem neden siz konu açıyorsunuz?
Düşündürücü cidden.
Şahsen ben böyle bir şey yapanın zihniyetinden endişe duyardım. :)

Lütfen aklınızı başınıza alıp, konulara bakılmayacaktır gibisinden mesaj yazmayı bırakın.
Kendiniz bile bile konu açmayı biliyorsunuz? Başkalarının konusuna bakılmayacaktır demeyi biliyorsunuz madem neden siz konu açıyorsunuz?
Düşündürücü cidden.

Katılıyorum! birde bir şey eklemek gerekirse başkasının yorumuna karışmak yasal mı şuanda bahsettiğin arkadaş forumda boş yapıyon felan diyorda oyundan özel mesajla.

Düşündürücü cidden.

Keşke konuyu açtığım tarihe de baksaydın.Onu geçtim, ben düzgün bir şekilde konu açmışım.Ya o? ayrıca ben en azından senin gibi kodlama yapmayı biliyorum diyerek milleti aşağılamaya çalışmıyorum.Bu arada senden iyilerle rekabete girme derim.Gözlemim üzerine diyorum bunu.Yani çok çok aşağıda kalırsın.Şimdi bu konunun altına başka bir şey yazmayın.Tartışma çıkmasını istiyorsan her zamanki gibi mesajlar bölümüne gel derim.

Sadece bunları mı diyorsun? :D Batuhan'dan laf falan öğrendiğim yok.Çok iyi bir arkadaş/sırdaş diyeyim.En azından en ufak hatamda ''DEFOL GİT'' demiyor.
Dediğin konunun açılış tarihi 15 Ocak.
Çok eski bir konu değil.
Siz dilediğiniz kadar uğraşıp kitabı dilerseniz 2-3 defa okuyun. Sonu nasıl değişmiyorsa yaptığınız şeyler doğrultusunda bende en ufak değişim olmayacaktır. Teşekkürler, konuyu saptırmak istemiyorum. Tartışmak isterseniz Discord adresimi vermeme rağmen ekleyememiştiniz. :)
Buradan özel yolu ile mesaj atarsanız geri dönüş sağlarım.

Dediğin konunun açılış tarihi 15 Ocak.
Çok eski bir konu değil.
Siz dilediğiniz kadar uğraşıp kitabı dilerseniz 2-3 defa okuyun. Sonu nasıl değişmiyorsa yaptığınız şeyler doğrultusunda bende en ufak değişim olmayacaktır. Teşekkürler, konuyu saptırmak istemiyorum. Tartışmak isterseniz Discord adresimi vermeme rağmen ekleyememiştiniz. :)
Buradan özel yolu ile mesaj atarsanız geri dönüş sağlarım.
Ben discord kullanmıyorum.Ayrıca tartışmaya meyli olan tek kişi sensin burada. :) Üstelik ben Batuhan sayesinde yeni öğrendim o konu ile ilgili olan şeyi. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...