• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

SkyBlock-Hileli Küfür etmek bu kadar kolay olmamalı

Şikayet edilen hesaplar: Whatt , Thep , MoonLightx , xKingZEUS

durduk yere insanların ölmüşlerine kadar küfür edebilmek bu kadar kolay olmamalı.
farkı farklı hesapların olması rahatlığıyla insanları inciten, üzen , sinirlendiren bu kişi/kişiler IP ban yemesi lazım yaptıkları basit bir şey değil çünkü.
nasıl olsa yeni hesap açarım rahatlığını kendinde bulamamaları lazım.
oyunumuzu oynayıp çıkacağız neden şurda birkaç saatlik oyun keyfimiz neden bu kişi/kişiler tarafından bu kadar rahat bir biçimde sabote edilebiliyor?
Sohbet kayıtları varsa inceleyebilirsiniz hiçbir şekilde bu kişilere ( Whatt , Thep , MoonLightx , xKingZEUS) karşı küfür edilmemiştir

Lütfen gerekeni yapınız.

Mod: skyblock küfür 2.png küfür 3.png küfür 4.png küfür 6.png küfür 7.png küfür 9 .png küfür 10.png küfür1.png küfür5.png küfür8.png

Adamın yaptığı bildiğin ayıp ve siber suçlara veya mahkemeye versen haklı sen olursun :) .

Whatt cezalı ama kanıt çekmedim birinede s1kerim anneni dedi bende dedim ss yaparım dedim sonra o bana dediki ss yaparım senin anneni neyse sonra ss yaptım foruma bildirmedim ama o susturulmuş ama s1kerim dediyse uzun susturulması gerekti 1 saat mi 2 saat mi ne o kadar susturulmuş keşke 1 ay sustursalardı ve benim zorayla aram iyi tabi gerçekte arkadaş değiliz.

@sancarhan merak etme Whatt kısa süre susturulmuş olsada susturuldu :)