• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Kredi Hatası!

Merhaba daha bundan 1 hafta önce gibi bir sürede pvp de 3 tl lik paketten satın aldım lakin paketi satın aldıgımda eggwarstaydım sonra pvp ye geçtim hemen lakin krediyle aldığım paket gelmedi neden acaba_?

Baba parası sanırım.
Sunucu içi aldığınız itemleri alırken aktif olmanız gerekiyor.

markete girmeden önce şartlar kısmında bu yazmaktadır
{Ek Bilgi}​

_Caitlyn_

♛ ☛ §зℓล๓ ☚ ♛
Markete girmeden çıkan yazıyı okursanız bu sorunla yetkililerin herhangi bir yapacağı bir şey olmayacaktır.
Çünkü yetkililer böyle bir sorun çıkabileceğini dile getirmiştir yani bu sorun sizin sorununuz ve yetkililerin bir şey yapacağını sanmıyorum en fazla bu yazdığım yazıya benzer bir bilgilendirici bir yorum bırakır kitlerler konuyu

FerdiOfficial

Editör Adayı
Merhaba daha bundan 1 hafta önce gibi bir sürede pvp de 3 tl lik paketten satın aldım lakin paketi satın aldıgımda eggwarstaydım sonra pvp ye geçtim hemen lakin krediyle aldığım paket gelmedi neden acaba_?
1 hafta önceki konuyu şimdi neden açıyorsunuz? Üstelik yetkililerin ilgilenceğini sanmıyorum.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.