• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

KonyaCraft Anılarınız!

Ekli dosyayı görüntüle 11045

Selam :)
Uzun süredir kimse bu tarz konular açmıyordu, bu sefer ben açayım dedim.
Bu konuda sizden, KonyaCraft'ta çekilmiş eski ekran görüntülerinizi paylaşmanızı veya yaşanmış eski olayları anlatmanızı istiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 11046
Gardaş geçenlerde okuldan geldim böyle elimi falan yıkadım telefondan gelen bildirimlere baktım mesajları cevapladım falan yapacak bişey kalmadı bende bari bilgisayardan bişeyler yapıyım dedim açtım minecrafta girmek istedi canım girdim böyle egg warsa oynuyom mis gibi eğleniyom sonra bi baktım adamın biri kılıçla yol yaparak geliyo sonra ben başladım senin anneni karını bacını sülalendeki tüm bireyleri tek tek öpeyim falan dedim ve tüm zevkim kaçtı kapattım uyudum

BeratGLD_

Aktif Üye
..................................................
Gardaş geçenlerde okuldan geldim böyle elimi falan yıkadım telefondan gelen bildirimlere baktım mesajları cevapladım falan yapacak bişey kalmadı bende bari bilgisayardan bişeyler yapıyım dedim açtım minecrafta girmek istedi canım girdim böyle egg warsa oynuyom mis gibi eğleniyom sonra bi baktım adamın biri kılıçla yol yaparak geliyo sonra ben başladım senin anneni karını bacını sülalendeki tüm bireyleri tek tek öpeyim falan dedim ve tüm zevkim kaçtı kapattım uyudum
o şahıs kimdi

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.