• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

KENDİNİ ADMİN OLARAK GÖSTERİYOR GoksuOyundaMc

Evet Doğru Bende Yapmıştım :D Aama Şakaydı
Ama foto yok

FelsEFE

Süper Üye
1. Olarak 20 IQ lu değilsen onun basit ve sıradan bir şaka olduğunu anlayabilirsin. Banlancağını Düşünmem
ve zararıda olmayan bir şaka niye banlansınki?

FelsEFE

Süper Üye
ZARARI OLMAYAN MI? ADMİN DEĞİL VE AMACIDA BELLİ. "KENDİNİ ADMİN GÖSTERMEK"
Dünyaya Şaka Olarakmı Geldin Sen Acaba :D . Hadi Kendini Admin Gösterdi Diyelim Adında Bi değişiklik yapmadı bile sadece mesaj olarak adını admin yaptı ve rahatça anlaşılabilir. Ve mesaj olarak admin yazınca yetkimi geliyor acaba? birinimi banlıyacak birinimi müteliyecek? cidden anlamıyorum seni yetkililer takmaz bile bunu boş bir konu

Kendisini Admin, Olarak Gösteriyor ise.
Büyük İhtimal, "BAN" Alacaktır.

Nrkj

Süper Üye
Fotoğraf varsa bana özelden atar mısın? Ben konuşayım onunla.

Yetkililer zaten bu foruma atıyor. Göksu yengemizin ss'sini burdan atabilirsin.
Yetkilileri taklit etmenin cezası vardı galiba.

Mcanik

Süper Üye
1. Olarak 20 IQ lu değilsen onun basit ve sıradan bir şaka olduğunu anlayabilirsin. Banlancağını Düşünmem
ve zararıda olmayan bir şaka niye banlansınki?
İlk önce yazı rengini değiştirmeni öneririm.Flat awesome de okumak oldukça zor.İkinci olarak kendini admin göstermek dolandırıcılık için yapılır.Oyuncuları kandırarak isteklerini yaptırır buda dolandırıcılıktır.

İlk önce yazı rengini değiştirmeni öneririm.Flat awesome de okumak oldukça zor.İkinci olarak kendini admin göstermek dolandırıcılık için yapılır.Oyuncuları kandırarak isteklerini yaptırır buda dolandırıcılıktır.
Aslında Dolandırıcılık Değil Küçük Bir Şaka?Fazla Abartmana Gerek Yok

Lowxy

Süper Üye
Belliki arkadaş renkli yazmayı kullanarak küçük bir şaka yapmış.Kötü bir niyeti olmadığından eminim,lütfen konuyu uzatmayınız.İyi günler.

Mcanik

Süper Üye
Aslında Dolandırıcılık Değil Küçük Bir Şaka?Fazla Abartmana Gerek Yok
Sana küçük bir örnek vereyim.
Amerika'da polisi veya başka her hangi bir kurumu şaka amaçlı aramak hapis cezası.Buda öyle bir şey.Şaka olup olmadığını bilmiyoruz ve düzenin sağlanması için her zaman en kötü ihtimal düşünülür.Bu ülkelerde de kullanılır.Biz kişinin amacını bilmiyoruz ama kişinin bunu kötü bir niyet ile yapmış olma olasılığı çok fazla.Benim görüşüme göre bu dolandırıcılığa girer.

Sana küçük bir örnek vereyim.
Amerika'da polisi veya başka her hangi bir kurumu şaka amaçlı aramak hapis cezası.Buda öyle bir şey.Şaka olup olmadığını bilmiyoruz ve düzenin sağlanması için her zaman en kötü ihtimal düşünülür.Bu ülkelerde de kullanılır.Biz kişinin amacını bilmiyoruz ama kişinin bunu kötü bir niyet ile yapmış olma olasılığı çok fazla.Benim görüşüme göre bu dolandırıcılığa girer.
Burası Bi Ülke Değil Veya Amerika Değil Sende Burda Amerikan Vatandaşi Değilsin Burası Türkiye

kendilerini vip die de gösterip insanların itemlerin atın yoksa ban atarım diyorlar görmüstüm ama foruma atmaya gerek duymadım

Mcanik

Süper Üye
Burası Bi Ülke Değil Veya Amerika Değil Sende Burda Amerikan Vatandaşi Değilsin Burası Türkiye
Yanlış anlamışsın."Örnek" dedim ben orada.Serverdada bu kural geçerli.Ama ortada kanıt yok o yüzden bir şey yapılmaz.Devlet derken de sistem anlamında dedim.Hemde Türkiye dede geçerli bu herhangi bir resmi kuruluşu aramak para cezasıdır.Tabii çok uygulanmıyor ülkemizde.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.