• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü Kazandığım VIP alabilir miyim ?

Orada "VİP" kazandığınız belirtilmiş. Sanırım siz daha önce "HardSurvival" aldınız. Eğer öyle ise ve aldığınız VİP(HardSurvival) sınırsızsa, eğer "YÖNETİM" izin verirse, bir arkadaşınıza hediye edebileceğinizi düşünüyorum. Veya sınırlı ise aldığınız "HardSurvival" bitmesini bekleyip, kazandığınız VİP'i almak için bitmesini bekleyip rica edersiniz.

Eklemeyi unuttum. YÖNETİM trollemiş olabilir. :p

Merhaba!
Öncelikle sizi tebrik etmek istiyorum :)
Evet VIP gerçek.

Peki nedir bu bedava VIP?
Survival-1 sunucusunda bulunan gizemli sandıktan %1 ihtimalle çıkar.
000462B1-7A29-4333-950C-A3E81E924508.jpeg

6 ayda 4 kişiye çıkmış! Çok şanslısınız :)

VIP’mi nasıl teslim alırım?

Site üzerinden VIP’yi kazandığınız hesaba giriş yapın ve destek bildirimi oluşturun.
En kısa sürede VIP’niz teslim edilecektir.

İyi akşamlar!

Orada "VİP" kazandığınız belirtilmiş. Sanırım siz daha önce "HardSurvival" aldınız. Eğer öyle ise ve aldığınız VİP(HardSurvival) sınırsızsa, eğer "YÖNETİM" izin verirse, bir arkadaşınıza hediye edebileceğinizi düşünüyorum. Veya sınırlı ise aldığınız "HardSurvival" bitmesini bekleyip, kazandığınız VİP'i almak için bitmesini bekleyip rica edersiniz.
Sohbete bakarsan orada VIP olduğum yazmıyor efendim. Normal oyuncuyum.. :D

Son düzenleme:
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.