• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yapı Kalp Pixel Art (İlk Çalışmam)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Solucan

Lahmacunist〰️
Bence güzel olmuş, ben yapsam kare şeklinde değişik birşey çıkardı dlşsaleşw

1Melis6

Süper Üye

1Melis6

Süper Üye
böyle berbat bişeyin nesini begendiniz ilginc aşırı berbat bişey bence -10 puan.
Herkesin Fikri Farklıdır Sen Beğenmemiş Olabilirsin Ama Bence Güzel Olmuş ve Ben Beğendim Farklı Düşünceler ..

Osman1414

Süper Üye
tmm öyle ama sırf ayıp olmasın diye beğendim demiyorsanız,benimde adım osman değil neyse mesaj kasmicam daha falza iyi günler.Josephbey bence kendini geliştir bu çok kötü iyi günler tekrar.

AmIMad_

Aktif Üye
Kendime acımadan yorum yaparım derdim Osman gömmüş de gömmüş.Çekirdeğe ulaşabildi mi acaba...

AmIMad_

Aktif Üye
aga adam resmen mesaj kasmak için 15 saniyelik igrenç bişey yapıp foruma atmış o yüzden :D gömdm biraz
Evet doğru diyorsun kısa sürede yapılabilecek bir şey.Çok basit ve sade fakat kendisi ilk çalışması olduğunu belirtmiş :D.Ben pek sanmıyorum kendisinin mesaj kasmak için yaptığını.
Ayriyeten sohbet biraz uzadı.Duralım.

Osman1414

Süper Üye
Evet doğru diyorsun kısa sürede yapılabilecek bir şey.Çok basit ve sade fakat kendisi ilk çalışması olduğunu belirtmiş :D.Ben pek sanmıyorum kendisinin mesaj kasmak için yaptığını.
Ayriyeten sohbet biraz uzadı.Duralım.
ok ilk çalışmam yazdıgı yeri okumamıştım orayıda yeni gördüm ve bu yüzden puanımı -10 dan -1 e yükselttim ve dediğin gibi duralım.Umarım ileriki çalışmaların basarılı olur josephbey daha fazla uzatmayalim konuyu iyi eglenceler.

Yani bu kadar gömmenize gerek yoktu. Bende zaten ilk çalışmam olduğu için basitten başladım. Birdahaki çalışmalarım profosyonelce olucaktır..

Osman1414

Süper Üye
Yani bu kadar gömmenize gerek yoktu. Bende zaten ilk çalışmam olduğu için basitten başladım. Birdahaki çalışmalarım profosyonelce olucaktır..
aga yeri gelir gömeriz yeri gelir begeniriz ama dürüstçe söyleriz bunları bunu unutma daha güzellerini yapman icin eleştirdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.