• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

İfşa zamanı geldi çattııı :P Hadi bakalım.

Şimdiye akdar topladığım tüm küfür,argo vesaire heps burada,2016 da başladım ve şu anda hepsini yayıyorum

Dikkat! Bu SS'lerde ana bacı hala teyze ve bilimum aile değerlerine,dini milli ırki değerlere ve akla gelebilecek her türlü hassas değerlere fütursuzca küfredilmektedir,Eğer bunca küfürden rahatsız olyuorsanız lütfen bu küfür edenlere cezasını verin,veya konudan çıkın ki aşağıda saçma sapan yorumlar yazıp beni deli etmeyin,benim canımı sıkmayın sabah sabah KAFAYI YEDİRTTİRMEYİN BANA!

Ananızı sike : dizzo

Kötü Nick:Bokman // Senin amcığını : BaseTV

Elistus:***** bu // Gaddar:Gel kaçma bebeğim sikecem o kadar

ShadoW:Amına dildo sokarım...

BaseTV:AMINDAN GEÇİCEM

yigitminer:amk

elyesa1234:Bana bulaşma huzuni var

KillForTheDay:en (ben) heck kapatım gelicem kasıyo

Veljko052:Ben TheRazorGod verimmi hesabımın şifresini

Elistus:git lan ***

(ismini yanlış yazmış olabilirim fakat bu idi diye hatırlıyorum.) FlamingCombos(Philosospher):Götü tavan yaptı

ewen23:sen koca bi orospusun

SweetGirlGame(Asuna):Ya yeter sikicem asunanı

Bu kadardı gençlik 2016 dan beri hepsi bu kadar.

Bu kişilere gerekli cezasını verin :p

Ne demek :p Görevimiz.

Son düzenleme:
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.