• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Değerlendirmeye Alındı Hileli Sunucuya Hile Koruması Getirmek ?!

Hileli sunuculara hafifletilmiş de olsa herhangi bir koruma getirmek oldukça saçma bir şey umarım bu güncelleme yakın zamanda iptal edilir. Benim ile aynı fikirde iseniz konuyu beğenin bu konunun dikkat çekmesini istiyorum.

Hileli sunucuların hile koruması, Minecraft fiziklerinin dışına çıkmanızı önlüyor.

Hileli sunucuların hile koruması, Minecraft fiziklerinin dışına çıkmanızı önlüyor.
Fiziğin dışında olduğunu sanmıyorum.
Örneğin birçok kişi factionda vs atarken aura daki auto block tan MP/92-V Hatası alınıyor. Birçok kişi bu yüzden serveri bırakmış durumda ve ciddi bir durum.

Fiziğin dışında olduğunu sanmıyorum.
Örneğin birçok kişi factionda vs atarken aura daki auto block tan MP/92-V Hatası alınıyor. Birçok kişi bu yüzden serveri bırakmış durumda ve ciddi bir durum.
Herhangi bir koruma getirmenin saçma olduğunu söylüyorsun. Korumasız bir oyun hayal edemiyorum, uçma veya ölümsüzlük hilesi açtıklarını düşünsene.

Herhangi bir koruma getirmenin saçma olduğunu söylüyorsun. Korumasız bir oyun hayal edemiyorum, uçma veya ölümsüzlük hilesi açtıklarını düşünsene.
Ben korumasız olsun demiyorum 2018 yılı ve öncesinde olan normal şeyler yasaklanıyor. Bahsettiğimiz auto block sadece kill aura vururken ototmatik block yapıyor.

BRO BİLMİYORSUN gelmişsin burada ölümsüzlük diyorsun Senin yaşından fazla factions oynadım ben ve ölümsüzlük diye birşey yoktur Sadece aura ve regen regen Sadece zırh varken bile dayanmanı sağlar gapple yiyerek
- Aura zaten vurur
- Phase bloklardan geçer
- Gibi gibi
- Hacker değiliz
- Sadece client kullanıyoruz
- Bilgilendireyim dedim!

Yehu

Yeni Üye
Kardeşim surda en düşük bi regen açıorum atıyor eşşalarımız gidiyor lvllerimiz buga giriyoruz giremioruz swye hileli factionsda hile koruması saçma agelir3 son günlerde giriyor oyuna söylüorum chate ama pek takmıor lütfen artık yeter koruma olmadan önce sw ful hileliyken server doluydu factions 40 altı düşmüordu herkez auradan regenden bıraktı şimdi 25 görünce SS alıoruz sevinioruz geçen 30 a ulaştık herkez SS aldık sevindi bu kadar düştük agelir3 bilgilendirmek istedim aga

tavsanlar

Süper Üye
Hileli sunuculara hafifletilmiş de olsa herhangi bir koruma getirmek oldukça saçma bir şey umarım bu güncelleme yakın zamanda iptal edilir. Benim ile aynı fikirde iseniz konuyu beğenin bu konunun dikkat çekmesini istiyorum.
Kardeşim surda en düşük bi regen açıorum atıyor eşşalarımız gidiyor lvllerimiz buga giriyoruz giremioruz swye hileli factionsda hile koruması saçma agelir3 son günlerde giriyor oyuna söylüorum chate ama pek takmıor lütfen artık yeter koruma olmadan önce sw ful hileliyken server doluydu factions 40 altı düşmüordu herkez auradan regenden bıraktı şimdi 25 görünce SS alıoruz sevinioruz geçen 30 a ulaştık herkez SS aldık sevindi bu kadar düştük agelir3 bilgilendirmek istedim aga

İkiniz de çok haklısınız.

tavsanlar

Süper Üye
Lapisi speedmine ile kazıyorum falan nuker kullanıyorum Fact'da yine de atiyor çok kötü

ahhhhahahahahahah
hiç gülesim yoktu
çeşitli hileler skyblockta serbest ama fly hilesi yasak çünkü skyvip ile vip arasında fark kalmaz
Mesela bir hile var , o hilede havaya bile baksan altına block koyarak gidiyosun bu yasak çünkü hiçbir zorluk kalmaz

agelir3 oyundayken şöyle bişi olmuştu:
yetkililer genelde konsol üzerinden mesaj atıyolar
bir keresinde pvp de Ahmet GELİR gelmiş farkında değilim bide vip var diyorumki beni paranla dövüyon bi baktım vip özelliklerinin özetleri çıktı chatte dedim kesin bunlar chati okuyo nese almicam yazdım ölesine bidaa çıktı
taba baktım en baştaki isim agelir3 yazdım almicam zorlamayın diye işte böyle böyle derken 15 20 dk uğraşmışızdır birbirimle

Tabi koruma getirecekler millet fly mı açsın speedi en sona alıp flash gibi mi gitsinler çok doğru bence az da olsa factionda koruma olması.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.