• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Hile Yasak sunucuda herkes hile yeter artık!!

Sunucuda herkes hile kullanıyor hatta bazı youtube kanalları bile var sizin sunucunuzda hile ile video çekiyor herkes birbirinin hile olduğunu biliyor ancak müdahale etmiyor çünkü kendisi de hile!!! Artık bu iş çığırından çıktı DÜZGÜN BIR HILE KORUMA ISTIYORUZ!!!!

Konunuza katılıyorum fakat söz konusu bir istek var.Bunu bu konu başlığı altında değil de "İstek ve Öneriler" konu başlığı altında açsaydınız daha iyi olurdu.

Konuyla ilgili yaptığım bir yorum mevcut.Bu konunun asıl yeri "İstek ve Öneriler".
Ondan bahsetmiyorum. JustAlone isimli kullanıcı size alakasız bir soru soruyor, ve sizin de ona ona cevap veriyorsunuz. Bu konuşmaları burada yapmayacaktınız. Ve ayrıca ben konuyu yanlış yere açtıysam siz bunu belirtirdiniz ve konu kilit olurdu. Bunları siz de biliyorsunuz lütfen ama.

Ondan bahsetmiyorum. JustAlone isimli kullanıcı size alakasız bir soru soruyor, ve sizin de ona ona cevap veriyorsunuz. Bu konuşmaları burada yapmayacaktınız. Ve ayrıca ben konuyu yanlış yere açtıysam siz bunu belirtirdiniz ve konu kilit olurdu. Bunları siz de biliyorsunuz lütfen ama.
Konu kilit olurdu fakat konu halen daha yoruma açık şekilde duruyor.Ve hali hazırda ben bir yetkili değilim bu konuyu kilitleme gibi bir şansım yok...
Tabi cevap vermemem lazımdı demeyeceğim fakat rahatsız ettiysem kusuruma bakmayın.Konunuzun dikkate alınması için de "İstek ve Öneriler" kısmından tekrar açınız.

Konu kilit olurdu fakat konu halen daha yoruma açık şekilde duruyor.Ve hali hazırda ben bir yetkili değilim bu konuyu kilitleme gibi bir şansım yok...
Tabi cevap vermemem lazımdı demeyeceğim fakat rahatsız ettiysem kusuruma bakmayın.Konunuzun dikkate alınması için de "İstek ve Öneriler" kısmından tekrar açınız.
Konu Kilitten kastım bir daha mesaj atilmamasiydi. Konuyu silme tuşu var ise kusuruma bakmayın bilmiyorum. Iyi geceler.

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
BladerLoL kardeşim sadece ona sorulan bir soruya cevap verdi.Kusura bakmayın fakat forum sizin istediklerinizle olacak değil.Bu konuyu ''İstek Ve Öneriler'' kısmında açmanı tavsiye ediyorum.Yanlış anlaşılmasın benim istediklerimle olacakda değil.

BladerLoL kardeşim sadece ona sorulan bir soruya cevap verdi.Kusura bakmayın fakat forum sizin istediklerinizle olacak değil.Bu konuyu ''İstek Ve Öneriler'' kısmında açmanı tavsiye ediyorum.Yanlış anlaşılmasın benim istediklerimle olacakda değil.
Ben bir şey buyurmadım. Sadece bir kuralı hatırlattım iyi geceler :)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.