• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Hile EceNur5

EceNur5 Adli Kisi Kill Aura Strafe NoSlowDown Adli Hileleri Acarak İlagel Level Atliyordur Bilginize SS Alt Taraftadir 2018-10-06_13.27.24.png

Xx_VIP_xX

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Hiç ümitlenme kardeşim, hiçbirşey olmayacak ona.
Ban yerse bile IP değiştirip başka hesapla gelecek.
Bütün sunucu ondan nefret ediyor, herkese her an sövüyor.
Kavga etmediği kişi yok resmen. Hakaret edersek suçlu biz oluyoruz.
Ne yaparsak da gözden kaçacak. Bende nasıl engellenmiyor diye merak ettim, hile indirip açtım ama koruma beni engelledi bunlar ne yapıyor da uçup kaçıyorlar bilmiyorum ama heryerde inkâr etmeleri çok sakıncalı bir durum :p

Son düzenleme:
Sunucunun,koruması zaten güncelleniyor daha bu konuyu ne kadar uzatacaksınız?

Xx_VIP_xX

Sunucunun,koruması zaten güncelleniyor daha bu konuyu ne kadar uzatacaksınız?
Sevgilini savunmak zorunda değilsin. Ne kadar boş konuşsan da onun suçlu olduğunu biliyorsun.
Koruma değişmesi vs. O'nu engellemez. O'nun hile kullanmadan hiç bir şey yapamıyacağını biliyoruz.
Yani bu konu tartışılmaz, durum ortada geldiğinden beri herkesi bezdirdi! Bıktık, ondan nefret ediyoruz anlıyor musun? Kendini başkası yerine tanıtıp, bedavadan vip üyelik kazanan birine tapıyorsun. O'nu bize savunma kardeş, bıktık anlıyor musun? Bizim için varlığınız hiç bir şey ifade etmiyor. Kendi çapınız da ne yapıyorsanız yapın.

Son düzenleme:
Sevgilini savunmak zorunda değilsin. Ne kadar boş konuşsan da onun suçlu olduğunu biliyorsun.
Koruma değişmesi vs. O'nu engellemez. O'nun hile kullanmadan hiç bir şey yapamıyacağını biliyoruz.
Yani bu konu tartışılmaz, durum ortada geldiğinden beri herkesi bezdirdi! Bıktık, ondan nefret ediyoruz anlıyor musun? Kendini başkası yerine tanıtıp, bedavadan vip üyelik kazanan birine tapıyorsun. O'nu bize savunma kardeş, bıktık anlıyor musun? Bizim için varlığınız hiç bir şey ifade etmiyor. Kendi çapınız da ne yapıyorsanız yapın.
Bana boş konuşuyorsun diyorsun ancak,şu anda boş konuşan sensin aslında.Koruma değişmesi onu engellemez demişsin bu yüzden güncellediler değilmi korumayı? Ve ayrıca başkası yerine tanıtıp VIP alma demişsin ancak bunu da kendisi bana açıkladı bu sebeplerden dolayı BOŞ YAPMAZSAN SEVİNİRİM :)

Bana boş konuşuyorsun diyorsun ancak,şu anda boş konuşan sensin aslında.Koruma değişmesi onu engellemez demişsin bu yüzden güncellediler değilmi korumayı? Ve ayrıca başkası yerine tanıtıp VIP alma demişsin ancak bunu da kendisi bana açıkladı bu sebeplerden dolayı BOŞ YAPMAZSAN SEVİNİRİM :)
Koruma değişse ne yazar ? Koruma zaten değişmeyecekte AAC kullanılıyor.Ve Koruma değişsede engellenemez hileler.Böyle şeyleri bilmeden konuşmak sana patlar söylemesi.Boş yapan sensin burda sırf sevgilin diye koruyorsun.İstediğin kadar koruma değiş hatta istersen bir servere 1 den çok anti-cheat yazılımı koy ama hileleri asla engelleyemezsin.

AmIMad_

Aktif Üye
Koruma değişse ne yazar ? Koruma zaten değişmeyecekte AAC kullanılıyor.Ve Koruma değişsede engellenemez hileler.Böyle şeyleri bilmeden konuşmak sana patlar söylemesi.Boş yapan sensin burda sırf sevgilin diye koruyorsun.İstediğin kadar koruma değiş hatta istersen bir servere 1 den çok anti-cheat yazılımı koy ama hileleri asla engelleyemezsin.
Aslında çok kolay engellenir, yeni bir koruma satın alarak. Çok öneride bulundum. Tabi şaşırmamak gerek boşa gitti, dediğimi bile görmemiştir.
Üstüne birde discordda 2-3 yazı yazıyor, sunucuda çok ufak çaplı güncellemeler oluyor diye öve öve bitiremiyorlar ya kendisini... Gülmemek elde değil. :D

Aslında çok kolay engellenir, yeni bir koruma satın alarak. Çok öneride bulundum. Tabi şaşırmamak gerek boşa gitti, dediğimi bile görmemiştir.
Üstüne birde discordda 2-3 yazı yazıyor, sunucuda çok ufak çaplı güncellemeler oluyor diye öve öve bitiremiyorlar ya kendisini... Gülmemek elde değil. :D
Her hile engellenemez ondan bahsediyorum bazı klasik hileler tabii engellenebilir onda yalan yok.Private Cheatlar sorun zaten.Flux vb şeyler engellenirde onlarla da en az 5-30 dakika arası dayanabilir birisi çok belli etmezse.

AmIMad_

Aktif Üye
Her hile engellenemez ondan bahsediyorum bazı klasik hileler tabii engellenebilir onda yalan yok.Private Cheatlar sorun zaten.Flux vb şeyler engellenirde onlarla da en az 5-30 dakika arası dayanabilir birisi çok belli etmezse.
Açıkçası satın almalarını önerdiğim sunucuda 2 yıldır oynuyorum. 1 yıl aktiftim sadece, oynadığım süre boyunca hiç hile görmedim. Yetkim de vardı ama kullanma şansım olmuyordu kimse hile kullanamadığından.

Sırf sevgilin diye derken? Kimi savunacağımı bana sen mi söyleyeceksin? Avukatım değilsin ayrıca hala bana boş yapıyorsun diyorsun cidden komik...

Xx_VIP_xX

Ve ayrıca başkası yerine tanıtıp VIP alma demişsin ancak bunu da kendisi bana açıkladı
Ve sende inandın tabii ki.
Acaba ne yalan uydurdu.
Peki, diyelim öyle neden bana hesabı geri vermedi?
Saçma bir yalan bulmuştur sende inanmışsındır tabii ki.
Zaten inanacağın belli, öyle bir kızla sevgili olman senin kişiliğini gösteriyor.
Kaç kişi seni uyardı, şu kızla beraber olma diye. Herkesi bir gün karşına alabileceğini mi düşünüyorsun?

Xx_VIP_xX

Yani çözümü düşünmeye gerek yok. Tek yapılacak şey, editör alıp şikâyetlerle ilgilenilmeye başlaması. Yani aktif tanıdığımız hile çok. Yeter ki, siz alacağımız videolarla ilgilenin işte o zaman tek tek banlayarak hile kullanımını azaltabiliriz.