• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

HESAP SATIŞI + HİLE

RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ ADAM jamesbond un warpında pigmanları kolayca kesmek için hile açık çarını afk bırakmış pigman gelince vuruyor hiç hareket etmiyor + olarakta pigmanlar gidince duruyor kafasını eyiyor

2017-08-14_21.01.31.png 2017-08-14_21.01.44.png 2017-08-14_21.01.49.png
Buda Bi adamın hesap satışı
2017-08-14_21.02.10.png
Gerekenin Yapılmasını arz ederim

Mcanik

Süper Üye
RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ ADAM jamesbond un warpında pigmanları kolayca kesmek için hile açık çarını afk bırakmış pigman gelince vuruyor hiç hareket etmiyor + olarakta pigmanlar gidince duruyor kafasını eyiyor

Ekli dosyayı görüntüle 2507 Ekli dosyayı görüntüle 2508 Ekli dosyayı görüntüle 2509
Ekli dosyayı görüntüle 2510
Hile bildirimi için yeterli delil olduğunu sanmıyorum.Lobide chatte HİLE BİLDİRİMLERİ İÇİN VİDEO GEREKLİDİR tarzı bir yazı çıkıyor zaten.

Bunu bir kac defa soylediler ve bende soyluyorum! Serverde Hile Kullanmayan Yok onlari Banlarsalar Konyacraft ra kullanici kalmaz Iyi forumlar :D

Hileyi tam anlamadim ama hesap satisindan ceza vermeleri gerektigini dusunuyorum. Burasi bir oyun ve para ile birsey satmak yanlis bir davranis.

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Bunu bir kac defa soylediler ve bende soyluyorum! Serverde Hile Kullanmayan Yok onlari Banlarsalar Konyacraft ra kullanici kalmaz Iyi forumlar :D
Öyle düşünüyorsan bırak git kardeşim birde gülüyorsun üstüne ne diyeyim sana ben...

Ekli dosyayı görüntüle 2507 Ekli dosyayı görüntüle 2508 Ekli dosyayı görüntüle 2509
Ekli dosyayı görüntüle 2510
İlk olarak ''hile'' kullandığının bir kanıtı değil bu video atman lazım.
İkincisi de ada satışı hesap satışı serverde çok fazla yayılmaya başladı.Cidden bir el atılması lazım.

ErenRyz456

Editör Adayı
Uzmanlarımız şu anda SkyBlock-1 ve SkyBlock (default) üzerinde yoğun çalışmaları var YAKINDA İKONİA DEĞÎŞİCEK BU DEĞİŞİME ŞAHİTLİK EDİN!

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.