• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Hesap açma limitinine ulaştınız.

GizliAdam

M'ehmetcan T'avşanoğlu
Daha ilk hesabım olmasına rağmen böyle bir hataya rastladım Ahmet Gelir i hubda,skyblockta gördüm bunu dile getirmeye çalıstım sanırsam işi oldugu için afkydı

Ahmet Gelir sanırsam en sonki bot saldırısı olayından hareketle bu oldu lütfen düzeltmeniz önemle rica bulunur.

FerdiOfficial

Editör Adayı
Daha ilk hesabım olmasına rağmen böyle bir hataya rastladım Ahmet Gelir i hubda,skyblockta gördüm bunu dile getirmeye çalıstım sanırsam işi oldugu için afkydı

Ahmet Gelir sanırsam en sonki bot saldırısı olayından hareketle bu oldu lütfen düzeltmeniz önemle rica bulunur.
Sitesinden açsana?

merhaba ben samet
modem komşumun olduğu için pek anlamam ama senin 2. hesabı açıp açmadığını IPinden anlıyorlar sanırım modemi resetleyince IP değişiyor ya da başka bir yöntemle IP değiştirirsen sorun ortadan kalkacaktır iyi oyunlar.

Öncelikle Selamlar. Modeme reset atabilir, ip değiştirebilirsin. Açtığın hesap sayısı sıfırlanmış gözükecektir. Ve sorun ortadan kalkacaktır. İYİ FORUMLAR.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.