• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Hesabimin Sifresini unuttum hangi epostayla girdigimi bile

aeres

Yeni Üye
Merhaba Sayin Kullanicilar ve Adminler
Ben laniye ve hesabimin sifresini unuttum yardim ederseniz sevinirim 4 5 aydir girmiyom hangi epostayla girdigimi bile
suan karandil ve HastaEnes66 hesaplariyla oyundayim TheRazorgod Ve ya digger adminler yardim ederse sevinirim

Merhaba Sayin Kullanicilar ve Adminler
Ben laniye ve hesabimin sifresini unuttum yardim ederseniz sevinirim 4 5 aydir girmiyom hangi epostayla girdigimi bile
suan karandil ve HastaEnes66 hesaplariyla oyundayim TheRazorgod Ve ya digger adminler yardim ederse sevinirim
Eğer E-mail İle Kayıt Olduysanız E-mail Şifre Unuttum Kısmına Bildirebilirsiniz. Aklınıza Gelen E-mailleri Yazın Deneyin Derim.

aeres

Yeni Üye
Eğer E-mail İle Kayıt Olduysanız E-mail Şifre Unuttum Kısmına Bildirebilirsiniz. Aklınıza Gelen E-mailleri Yazın Deneyin Derim.
Aklima Gelmiyoki bi turlu baska turlu olurmu mesela kayitlardan laniye nin sifresini bulma gibi ve ya bana ozelden ulassinlar kendileri sifremi degistirsin felan?

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.