• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

hesabımın e posta adresi bana ait değil

merhaba benim sunucudaki muffindcg hesabım var bu hesapla arada bir oyuna girip oynuyorum fakat e psta adresim bana ait değil kendiminkinee dönmek için ise bu adresi doğrulamam gerekiyormuş ama bu adres bana ait değil ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz

merhaba benim sunucudaki muffindcg hesabım var bu hesapla arada bir oyuna girip oynuyorum fakat e psta adresim bana ait değil kendiminkinee dönmek için ise bu adresi doğrulamam gerekiyormuş ama bu adres bana ait değil ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz
Salladığın eposta gmaile kayıtlı değilse o epostayla hesap aç

genellikle, e-postayı değiştirmek için yalnızca şifrenizi girmeniz istenir, değil mi? Ayrıca e-posta değişikliği için başvurmayı ve yöneticilere hitap etmeyi deneyebileceğinizi de düşünüyorum.

Siteden e-posta adresi değiştirmek isteyince kod falan mı gidiyor mevcut e-postaya? Gitmiyorsa değiştirebilirsin.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.