• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Hesabıma giriş yapamıyorum

Hesabıma giriş yapmayı denediğimde hesap zaten bağlı hatası alıyorum.Şifremi değiştirdim fakat bir düzelme yok

Nrkj

Süper Üye
Üzgünüm ama hesaplarınız sizin sorumluluğunuzdadır lütfen daha dikkatli kullanmaya çalışınız.

Yahu hesap bende şifresi bende siteye kayıtıyım başka hesapla bakıyorum hesap oyunda degil muhtemelen buga girdi oyuncu şsmş "popo365"

Nrkj

Süper Üye
Dediğiniz gibi bug da olabilir ya da sizin internetinizle ilgili bir sorun olabilir.

Nrkj

Süper Üye

Mcanik

Süper Üye
Bende aynı hatayı zaman zaman alıyorum . 10 dakika boyunca minecraft kapalı beklersen hata çözülür.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.